kpb

Baranki w pieluchach - Tamara i mężczyźniRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

W ramach pierwszego pokazu w Nowym Roku, 6 stycznia, zapraszamy na żywiołową komedię Stephena Frearsa, TAMARA I MĘŻCZYŹNI.

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 6 stycznia 2011, godz. 11.00


TAMARA I MĘŻCZYŹNI | TAMARA DREWE
reż. Stephen Frears, Wielka Brytania 2010, 111'
 
Zakwalifikowana do oficjalnej selekcji festiwalu w Cannes komedia obyczajowa Stephena Frearsa, twórcy Królowej, Niebezpiecznych związków i Przebojów i podbojów. W rolach głównych Gemma Arterton (Uprowadzona Alice CreedStarcie Tytanów, Książe Persji) i Dominic Cooper (Mamma Mia!, Była sobie dziewczyna).

Opowieść o nowoczesnej wyzwolonej dziewczynie, znanej londyńskiej dziennikarce, która po latach powraca do rodzinnego miasteczka. Jej nagłe pojawienie się w uporządkowanym życiu byłych kochanków i narzeczonych, będzie prawdziwą eksplozją. Spowoduje, że wyjdą na jaw długo skrywane tajemnice i odżyją dawne namiętności.

Najnowszy film Stephena Frearsa to umieszczona w dowcipnym cudzysłowie współczesna wersja romantycznej angielskiej sielanki, a równocześnie dalekie echo prozy Thomasa Hardy’ego. Dzisiejsza angielska wieś zaludniona przez nadętych pisarzy, bogatych wczasowiczów, napalone gwiazdy rocka, mnóstwo kur rasy Buff Orpington i krów Belted Galloway, okazuje się dużo bardziej zabawnym miejscem niż ojczyzna autora Z dala od zgiełku.


Stephen Frears, reżyser
Królowej i Niebezpiecznych związków buduje film z niuansów, niejednoznacznie narysowanych postaci i lekkiego humoru. Towarzyszy mu w tym zespół świetnych i bardzo utalentowanych aktorów. Oglądanie efektów ich pracy to prawdziwa przyjemność. Mick LaSalle, San Francisco Chronicle

Tamara i mężczyźni to bardzo zabawny film, będący przenikliwą obserwacją seksualnych zwyczajów, ambicji literackiego światka i wiejskiego życia. Mick Brown, Telegraph

Zachwycający! Ann Kolson, NY Times

Seks, rock&roll, pisarze i operacja plastyczna nosa. Jak tego wszystkiego nie kochać? Peter Clines, Creative Screenwriting

Zabawny, na luzie i z wykopem. Larry Grobel, Playboy

Cykl polecają:
Kreatywka   Pieluszkarnia    Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści      
Bookmark and Share

archiwum