kpb

Baranki w pieluchach - Poważny człowiekRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

24 czerwca zapraszamy na pokaz POWAŻNEGO CZŁOWIEKA, nominowanej do Oscara komedii braci Coen. 

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 24 czerwca, godz. 11.00

POWAŻNY CZŁOWIEK | A SERIOUS MAN 
reż. Joel i Ethan Coenowie, USA 2009, 105’

Oscary 2010 - 2 nominacje: najlepszy film
najlepszy scenariusz oryginalny - bracia Coen
National Board of Review - najlepszy scenariusz

Poważny człowiek
opowiada historię zwykłego człowieka, szukającego porządku w świecie, w którym w radio rozbrzmiewa Jefferson Airplane, a w telewizji króluje serial F-Troop. Jest rok 1967, amerykański Środkowy Zachód. Judith i Larry Gopnikowie przeżyli w małżeństwie 20 szczęśliwych lat. W każdym razie tak wydawało się Larry’emu, profesorowi fizyki. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu, zaskoczony mąż mógł powiedzieć tylko jedno: „Ja przecież nic nie zrobiłem”. Larry postanawia uratować swoje małżeństwo. Niestety im bardziej się stara, tym bardziej los mu nie sprzyja. Gdy załamany Larry przypadkowo odkrywa opalającą się topless sąsiadkę, posiadaczkę niebieskich oczu, czerwonego forda mustanga i... marihuany, jego życie zacznie nabierać kolorów. W każdym razie tak mu się wydaje.

Twórcy Tajne przez poufne i To nie jest kraj dla starych ludzi, mistrzowie czarnego humoru - bracia Coen, przedstawiają przewrotną komedię o poważnym człowieku, którego wszyscy mają w... poważaniu.

Film na serio śmieszny, o nękanym zgryzotami żydowskim profesorze, który szuka odpowiedzi na życiowe pytania i dostaje w twarz metafizycznym tortem.
Hollywood Reporter

Ten na serio zabawny film, po mistrzowsku sfotografowany przez wielkiego Rogera Deakinsa, jest duchowy z natury, cięty w tonie i, bez wątpienia, przypieka widza ogniem piekielnym. Rolling Stone

Czarna komedia, która zapewnia potężną dawkę satysfakcji. Detroit Free Press

Film Poważny człowiek to bracia Coen w najlepszym wydaniu: cudownie osobliwi, z odrobiną czarnego humoru i po prostu ekscentryczni, w świecie z pozoru wyjątkowo nudnym. Jednak w krainie Coenów nic nie jest tym, czym się wydaje - dlatego jest ona tak fascynująca. Hollywood & Fine


Baranki w Pieluchach
na Facebooku:
Cykl polecają:
Kreatywka   Pieluszkarnia Klub KanguraMłyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep Naturalny Baby ShowerMali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum