kpb

Baranki w pieluchach - Wojna domowa

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

3 września zapraszamy na WOJNĘ DOMOWĄ, brytyjską komedię obyczajową z Jessicą Biel, opartą na błyskotliwej sztuce Noela Cowarda.

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 3 września, godz. 11.00


WOJNA DOMOWA | EASY VIRTUE
reż. Stephan Elliott, Wielka Brytania/Kanada 2008, 97'

Brytyjska komedia obyczajowa w gwiazdorskiej obsadzie!

Film oparty na sztuce słynnego brytyjskiego dramaturga Noela Cowarda, autora popularnych satyr społeczno-obyczajowych. Opowiada historię rozwódki, która ponownie wychodzi za mąż za młodego Anglika i musi stawić czoła jego rodzinie.

W prestiżowej obsadzie filmu Stephana Elliotta (Priscilla, królowa pustyni) znaleźli się Jessica Biel (Iluzjonista, Elizabethtown), Colin Firth (Dziennik Bridget Jones, To właśnie miłość), Kristin Scott Thomas (Kochanice króla, Cztery wesela i pogrzeb) i Ben Barnes (Gwiezdny pył, Opowieści z Narnii: Książę Kaspian). 

Młody Anglik John Whittaker (Ben Barnes) zakochuje się szaleńczo w seksownej i olśniewającej Amerykance Laricie (Jessica Biel), którą niezwłocznie poślubia. Kiedy jednak przywozi ją do rodzinnej posiadłości, jego matka, pani Whittaker (Kristin Scott Thomas), reaguje na synową alergicznie. Larita stara się jak może, żeby dopasować się do oczekiwań teściowej, ale bezskutecznie. Nie trzeba wiele czasu, by dziewczyna przejrzała grę pani Whittaker i zdała sobie sprawę, że musi się bronić, jeśli nie chce stracić Johna. Rozpoczyna się inteligentna rozgrywka, która rozpala atmosferę do czerwoności. Teściowa wykorzystuje każdą sytuację, żeby pokazać synową w niekorzystnym świetle, natomiast Larita opracowuje szybkie kontrataki.


Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub Kangura Młyn Fitness  Sklep Naturalny Baby Shower   Mali Turyści   
Bookmark and Share

archiwum