kpb

Baranki Dzieciom - Tajemnica Rajskiego WzgórzaBARANKI DZIECIOM
to cykl pokazów przygotowany specjalnie dla naszych najmłodszych Widzów!

Zapraszamy w każdą niedzielę zawsze o godz. 10.30!

Filmy w polskiej wersji językowej.

Po seansach zawsze odbywają się zajęcia plastyczne dla dzieci, mające na celu kształtowanie kreatywności naszych najmłodszych widzów.
Zapraszamy także do zwiedzenia kabiny operatorskiej!

Bilety: tylko 7 zł !
Dzieci poniżej 5 lat - gratis


niedziela, 28 czerwca, godz. 10.30

TAJEMNICA RAJSKIEGO WZGÓRZA | THE SECRET OF MOONACRE
reż. Gabor Csupo, Węgry/Wielka Brytania/Francja 2008, 103'

Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści Elizabeth Goudge. Była to ulubiona książka małej J.K Rowling i w dużym stopniu zainspirowała ją po latach do napisania słynnej sagi o Harrym Potterze. Film wyreżyserował twórca Mostu do Terabithii.

Do tajemniczej posiadłości w dolinie Moonacre przybywa 13-letnia sierota Maria Merryweather, która ma tu zamieszkać u boku dalekich krewnych. Wkrótce jednak okazuje się, że czekają ją nieprawdopodobne przygody. Maria odkrywa, że jest ostatnią Księżycową Księżniczką, a na jej rodzinie ciąży mroczna klątwa. Dziewczynka ma czas do najbliższej pełni księżyca, by odczynić czary i ocalić dolinę Moonacre, która wkrótce ma zniknąć pod powierzchnią morza.

W filmie wystąpili Dakota Blue Richards (Złoty kompas), Ioan Gruffud (102 Dalmatyńczyki, Fantastyczna Czwórka), Natasha McElhone (Picasso - Twórca i Niszczyciel, Truman Show), Juliet Stevenson (Uśmiech Mona Lizy, Julia).

Szczegółowy program pokazów z cyklu Baranki Dzieciom znajduje się TUTAJ!Patroni medialni cyklu:

www.czasdzieci.pl     MiastoDzieci.pl

Bookmark and Share

archiwum