kpb

Baranki w pieluchach - Genua. Włoskie lato

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

25 czerwca zapraszamy na pokaz GENUI. WŁOSKIEGO LATA, nagrodzonego w San Sebastian filmu znakomitego brytyjskiego reżysera Michaela Winterbottoma.

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 25 czerwca, godz. 11.00


GENUA. WŁOSKIE LATO | GENOVA
reż. Michael Winterbottom, Wielka Brytania 2008, 98' 

MFF w San Sebastian 2008: Srebrna Muszla dla najlepszego reżysera

Poruszająca opowieść o miłości i sile przebaczenia z Colinem Firthem w roli głównej, zrealizowana przez znakomitego brytyjskiego reżysera, Michaela Winterbottoma.

W jego najnowszym filmie Genua. Włoskie lato, włoskie miasto Genua staje się nowym domem dla Joe’ego (Colin Firth) i jego dwóch córek Kelly i Mary (Willa Holland, Perla-Haney Jardine). Ich matka (Hope Davis) niedawno zginęła w tragicznym wypadku samochodowym w USA, ale pod czułą opieką przyjaciółki Joe’ego, Barbary (Catherine Keener), rodzina powoli odzyskuje spokój. Podziwiany przez młode studentki ojciec z coraz większym entuzjazmem podchodzi do obowiązków wykładowcy uniwersyteckiego. Za sprawą zauroczonych nią przystojnych Włochów, Kelly poznaje najciekawsze zakamarki miasta. W trakcie swoich wycieczek Mary zauważa z kolei ducha zmarłej matki, błąkającego się za nią krok w krok po krętych uliczkach Genui...

Michael Winterbottom (Cena odwagi z Angeliną Jolie, nagrodzona Złotym Niedźwiedziem Droga do Guantanamo, Kod 46 z Timem Robbinsem i Samanthą Morton) przedstawia poruszającą opowieść o miłości i przebaczeniu, rozgrywającą się w pięknych włoskich krajobrazach. Popularny za sprawą ról w Mamma Mia oraz Dzienniku Bridget Jones Colin Firth gra u boku wschodzących gwiazd Hollywood, znanej z serialu Życie na fali i Plotkara Willi Holland oraz Perli Hayne-Jardine, która ma już za sobą role w hitach Spiderman 3 i Kill Bill vol. 2, a także cenionych aktorek charakterystycznych: Catherine Keener (nominowana do Oscara za kreacje w Być jak John Malkovich i Capote) oraz Hope Davis (Schmidt, Kumple na zabój).


Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub Kangura Młyn Fitness  Sklep Naturalny Baby Shower   Mali Turyści   
Bookmark and Share

archiwum