kpb

Baranki Dzieciom - I ty możesz zostać bohateremBARANKI DZIECIOM to cykl pokazów przygotowany specjalnie dla naszych najmłodszych Widzów!

Zapraszamy w każdą niedzielę zawsze o godz. 10.30!

Filmy w polskiej wersji językowej.

Po seansach zawsze odbywają się zajęcia plastyczne dla dzieci, mające na celu kształtowanie kreatywności naszych najmłodszych widzów.
Zapraszamy także do zwiedzenia kabiny operatorskiej!

Bilety: tylko 7 zł !
Dzieci poniżej 5 lat - gratisniedziela, 21 czerwca, godz. 10.30

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BOHATEREM | EVERYONE'S HERO
reż. Colin Brady, Christopher Reeve, Daniel St. Pierre, USA 2006, 88'

Bohaterem historii jest 10-letni chłopiec, na którego wszyscy wołają po prostu Mały (głos Małgorzata Kożuchowska). Mały jest zagorzałym fanem pewnej sportowej drużyny. Podczas włamania do szatni jego ukochanego zespołu ginie bezcenny sprzęt (Skarb, głos Agnieszka Dygant), bez którego drużyna nie ma szans w nadchodzących mistrzostwach. Zdeterminowany chłopiec postanawia za wszelką cenę go odzyskać i rusza tropem złodzieja. Tak zaczyna się jego wielka wyprawa po Stanach Zjednoczonych czasów Wielkiego Kryzysu.

W tej szalonej podróży towarzyszy mu rozbrykana gadająca Piłeczka (głos Krzysztof Tyniec), która swoim poczuciem humoru potrafi dodać otuchy nawet w największych tarapatach. Na swej drodze spotykają wielu prawdziwych przyjaciół, Mały poznaje swoje słabe i mocne strony. Uczy się, czym jest nadzieja, przyjaźń i rodzina. Udaje mu się osiągnąć cel, bo wie, że nigdy nie należy się poddawać.

I ty możesz zostać bohaterem to historia o tym, że warto ryzykować, by spełnić swe marzenia.

Szczegółowy program pokazów z cyklu Baranki Dzieciom znajduje się TUTAJ!Patroni medialni cyklu:

www.czasdzieci.pl     MiastoDzieci.pl 

Bookmark and Share

archiwum