kpb

Baranki w pieluchach - Lwica

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

18 czerwca zapraszamy na pokaz LWICY, argentyńskiego filmu o kobiecie zmagającej się z codzienną rzeczywistością więzienia.

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 18 czerwca, godz. 11.00


LWICA | LEONERA
reż. Pablo Trapero, Argentyna 2008, 120'

MFF w Cannes 2008 - nominacja do Złotej Palmy
Lima Latin American Film Festival 2008 - najlepszy film, najlepszy scenariusz, najlepsza aktorka (Laura Garcia), najlepsze zdjęcia

argentyński kandydat do Oscara

Poruszająca wizja więziennej codzienności z kobiecej perspektywy.

26-letnia Julia budzi się w swoim mieszkaniu otoczona krwią. Na podłodze leżą ciała Ramiro i Nahuela. Ramiro nadal żyje, obaj byli jej kochankami. Dziewczyna zostaje oskarżona o morderstwo. Jest sama. Jest przerażona. Jest w ciąży. Trafia do więzienia dla matek i ciężarnych kobiet, gdzie na świat przychodzi jej dziecko... Po porodzie Julia odwiedza Ramiro w więzieniu dla mężczyzn. Wydarzenia tamtej nocy pozostają dla nich niejasne, tak samo, jak wzajemne uczucia. Jest jeszcze dziecko...

W głównej roli Martina Gusman w mistrzowskiej kreacji.


Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub Kangura Młyn Fitness  Sklep Naturalny Baby Shower   Mali Turyści   
Bookmark and Share

archiwum