kpb

Baranki dzieciom - Przygody lisa urwisaBARANKI DZIECIOM to cykl pokazów przygotowany specjalnie dla naszych najmłodszych Widzów!

Zapraszamy w każdą niedzielę zawsze o godz. 10.30!

Filmy w polskiej wersji językowej.

Po seansach zawsze odbywają się zajęcia plastyczne dla dzieci, mające na celu kształtowanie kreatywności naszych najmłodszych widzów.
Zapraszamy także do zwiedzenia kabiny operatorskiej!

Bilety: tylko 7 zł !
Dzieci poniżej 5 lat - gratisniedziela, 7 czerwca, godz. 10.30

PRZYGODY LISA URWISA | RENART, LE RENARD
reż. Thierry Schiel, Luksemburg/Francja 2004, 95' 

Animowana komedia przygodowa, osnuta na słynnej średniowiecznej bajce, doskonale znanej wszystkim dzieciom we Francji. Opowieść, przystosowana do wrażliwości współczesnego odbiorcy, wciąga małych i dużych w wir mocnych wrażeń, humoru i marzeń.

Lis, główny bohater filmu, w niczym nie przypomina klasycznych bohaterów. To raczej nałogowy "przestępca" , łotrzyk i spryciarz - a jednak Lis budzi sympatię widzów małych i dużych, ponieważ wszystkie jego złe uczynki mają jeden cel: przetrwanie i szczęście jego bliskich. Wspomagany przez dziwacznego Rufusa, szczura, wspólnika w niedoli, nieporadnego i sympatycznego, Lis pakuje się w kolejne przygody, stawiając czoło najgorszemu.

Niezwykle żywiołowa akcja - film zrealizowano przy użyciu najnowszych technik animacji dwu i trójwymiarowej - trzyma w napięciu od pierwszej po ostatnią scenę.

Szczegółowy program pokazów z cyklu Baranki Dzieciom znajduje się TUTAJ!Patroni medialni cyklu:

www.czasdzieci.pl     MiastoDzieci.pl

Bookmark and Share

archiwum