kpb

Baranki w Pieluchach: Do granic

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

DO GRANIC
(reż. Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vasquez)

czwartek, 20 czerwca 2024, godz. 11.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14439_0.jpg

Hiszpański thriller psychologiczny, w którym liczy się każde drgnięcie powieki i każda kropelka potu. Do granic (reż. Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vasquez) to kolejny film prezentowany w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Pokaz w czwartek, 20 czerwca, o godzinie 11.00.

Diego i Elena chcą rozpocząć nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Dopilnowali wszelkich formalności, jednak zostają zatrzymani na nowojorskim lotnisku. Prowadzone przez służby migracyjne przesłuchanie stawia pod znakiem zapytania nie tylko powody, dla których chcą zamieszkać w USA, ale także ich relację. Ile tak naprawdę wiedzą o sobie? Ile sekretów wytrzyma ich związek?

Film 
Do granic stawia niewygodne pytania, mnoży wątpliwości, zasiewa ziarno niepokoju i rozciąga wokół bohaterów misterną sieć podejrzeń. Ten rozegrany w klaustrofobicznej atmosferze film przypomina inne minimalistyczne i bezbłędnie wyreżyserowane tytuły, takie jak Winni czy Locke.

Do granic to wiarygodny, zaplanowany z chirurgiczną precyzją thriller. Oszczędny w środkach, lecz obfity w emocje. W rolach głównych wystąpili znany z serialu Narcos Alberto Ammann oraz Bruna Cusí (Lato 1993).

Baranki w Pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.

BILETY: 24 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów to jeden bilet gratis na dowolny seans z cyklu Baranki w Pieluchach w Kinie Pod Baranami!

O FILMIE:
DO GRANIC | UPON ENTRY
(Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vasquez) ES 2022, 77’Wenezuelczyk Diego i pochodząca z Barcelony Elena podjęli ważną życiową decyzję. Przeprowadzają się do Stanów Zjednoczonych, by dać nowy impuls nie tylko dla swojego związku, ale i zawodowych karier.

Ameryka jawi im się jako ziemia obiecana. Bohaterowie przeszli już procedurę wizową, spakowali cały swój dobytek i udają się w drogę. Wydaje się, że nic nie stoi na przeszkodzie, by lada moment obudzili się w nowej rzeczywistości. Sprawa zaczyna się jednak komplikować, gdy po wejściu do strefy imigracyjnej na nowojorskim lotnisku poproszeni są, by przejść do drugiego pokoju. W ciasnym wnętrzu Diego i Elena poddani zostają kontroli przez funkcjonariuszy granicznych. Rutynowe czynności zamieniają się w wyczerpujące kilkugodzinne przesłuchanie, w trakcie którego bohaterowie muszą zachować zimną krew. Nie będzie to łatwe, zwłaszcza że na jaw zaczynają wychodzić sekrety, jakimi najwyraźniej nie zdążyli się ze sobą podzielić.

ZWIASTUN: 
 


 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

Repertuar:

Czwartek 20 czerwca // Thursday, June 20

Bookmark and Share

archiwum