kpb

Furiosa: Saga Mad Max - pokaz premierowy o północy

FURIOSA: SAGA MAD MAX (reż. George Miller)
pokaz premierowy o północy
noc z czwartku na piątek,
23/24 maja 2024, godz. 00.01
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14335_0.jpg

Furiosa: Saga Mad Max to imponujące filmowe widowisko osadzone w bezlitosnym, postapokaliptycznym świecie. Film George'a Millera miał swoją premierę na festiwalu w Cannes kilka dni temu i wchodzi na ekrany kin w piątek, 24 maja. W nocy z czwartku na piątek (23/24 maja) film zobaczą - jako jedni z pierwszych w Polsce - nasi widzowie.

Furiosa: Saga Mad Max to oszałamiający rozmachem i techniczną maestrią film opowiadający o młodości Furiosy - bohaterki wyróżnionego sześcioma Oscarami przeboju Mad Max: Na drodze gniewu z 2015 roku. W głównej roli wystąpiła Anya Taylor-Joy (Gambit królowej, Menu), a na ekranie towarzyszy jej Chris Hemsworth, znany choćby z postaci Thora w filmach Marvela.

Kino drogi, sugestywny obraz postapokaliptycznego świata, archetypiczna walka z arcywrogiem, historia o dorastaniu - to wszystko pomieścił film Furiosa: Saga Mad Max w reżyserii George'a Millera. Wstąpiło w nim ponad 200 kaskaderów, zdjęcia trwały 240 dni i użyto 32 kamer obsługiwanych przed 35 pełnoetatowych operatorów. Specjalny pokaz na festiwalu w Cannes zakończył się długimi owacjami na stojąco.

Nasi widzowie będą mogli zobaczyć film Furiosa: Saga Mad Max jako jedni z pierwszych w Polsce. Specjalny premierowy pokaz rozpocznie się minutę po północy, w nocy z czwartku na piątek (23/24 maja).

PROGRAM:
noc z czwartku na piątek, 23/24 maja
00:01 FURIOSA: SAGA MAD MAX | FURIOSA: A MAD MAX SAGA
(George Miller) AU 2024, 143'

BILETY:
28 zł (normalny)
24 zł (ulgowy)
20 zł (senior/klubowy)

O FILMIE:
FURIOSA: SAGA MAD MAX | FURIOSA: A MAD MAX SAGA
(George Miller) AU 2024, 143'MFF w Cannes 2024: Światowa premiera

Kiedy świat upada, młoda Furiosa (Anya Taylor-Joy) zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus (Chris Hemsworth). Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, z którymi spróbuje powrócić do domu.


ZWIASTUN:


 

 

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum