kpb

Garfield - pokazy przedpremierowe

GARFIELD (reż. Mark Dindal)
pokazy przedpremierowe
sobota-niedziela, 25-26 maja 2024
czwartek, 30 maja 2024
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14315_4.jpg

Jego pasją jest jedzenie i spanie. Prawdziwą miłością - lasagna. Znany z komiksów Jima Davisa kocur Garfield wraca na kinowe ekrany! Animację Marka Dindala można zobaczyć przedpremierowo w weekend, 25-26 maja, oraz w czwartek, 30 maja. Pokazy w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami!

Najnowszy film o przygodach rudego kocura będzie miał polską premierę 31 maja, jednak już w ten weekend można go zobaczyć w programowanej przez nas sali kinowej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12).

Reżyserem filmu jest Mark Dindal (Kurczak Mały, Nowe szaty króla), a autorem scenariusza nominowany do Oscara za Gdzie jest Nemo David Reynolds.

W oryginalnej wersji językowej głównemu bohaterowi głosu użyczył aktor Chris Pratt (Strażnicy Galaktyki, Jurassic World). W filmie słychać też Samuela L. Jacksona, Hannah Waddingham, Nicholasa Houlta i Snoop Dogga. Taka wersja będzie wyświetlana na pokazach przedpremierowych 25, 26 i 30 maja.

HARMONOGRAM POKAZÓW:
sobota, 25 maja, godz. 18.00


niedziela, 26 maja, godz. 16.00


czwartek, 30 maja, godz. 15.45
BILETY:
28 zł (normalny)
24 zł (ulgowy)
20 zł (klubowy/senior)

O FILMIE:
GARFIELD | THE GARFIELD MOVIE
(Paola Cortellesi) IT 2023, 118’


Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków.  Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – niechlujnym ulicznym kotem Vicem – Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.

Film w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami.

ZWIASTUN:WCZEŚNIEJSZE POKAZY:
piątek-niedziela, 17-19 maja 2024
Małopolski Ogród Sztuki
ul. Rajska 12

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum