kpb

Baranki w Pieluchach: Żegnajcie laleczki

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

ŻEGNAJCIE LALECZKI (reż. Ethan Coen)
czwartek, 29 lutego 2024, godz. 11.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14115_0.jpg

W czwartek, 29 lutego, o godzinie 11.00, zapraszamy na kolejny film prezentowany w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W programie Żegnajcie laleczki (reż. Ethan Coen) - komedia kryminalna nawiązująca do filmów klasy B z przełomu lat 60. i 70. ubiegłego wieku.

Żegnajcie laleczki to film w reżyserii Ethana Coena na podstawie scenariusza, który napisał i wyprodukował razem z żoną, Tricią Cooke. Coen i Cooke ściśle współpracowali nad wszystkimi aspektami produkcji od początku do końca - pomysłami, scenariuszem, produkcją, reżyserią, montażem. Ich wrażliwość zaowocowała zachwycająco niecodziennym filmem, który ma elementy przypominające twórczość braci Coen, ale dzięki Cooke historia ma świeżą perspektywę.

W filmie zobaczymy: Margaret Qualley, Geraldine Viswanathan, Beanie Feldstein, Pedro Pascala, Colman Domingo, Billa Campa i Matta Damona.

Baranki w Pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.

BILETY: 24 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

O FILMIE:
ŻEGNAJCIE LALECZKI | DRIVE-AVAY DOLLS
(Ethan Coen) GB/US 2023, 84’Film opowiada o Jamie, która opłakuje kolejne rozstanie z dziewczyną oraz o jej za spokojnej przyjaciółce Marian, która musi zmieni swój styl bycia. W poszukiwaniu nowego początku, dwójka wyrusza w improwizowaną podróż do Tallahassee, ale sprawy szybko się skomplikują, kiedy ich drogi skrzyżują się z grupą nieudolnych przestępców.


ZWIASTUN:

 
 


 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum