kpb

Baranki Dzieciom: Nowe przygody Misia Uszatka - pokaz bajek i warsztaty plastyczne (styczeń 2024)

BARANKI DZIECIOM:
NOWE PRZYGODY MISIA USZATKA

pokaz bajek i warsztaty plastyczne
niedziela, 14 stycznia 2024, godz. 11.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13275_0.jpg

W niedzielę 14 stycznia, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy najmłodszych widzów na kolejną odsłonę cyklu Baranki Dzieciom. W programie pokaz wybranych odcinków kultowego serialu o przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół. Po seansie, mali widzowie wezmą udział w warsztatach plastycznych, które poprowadzi Agnieszka Doniec.
 
W ramach najbliższej odsłony Baranków Dzieciom, mali widzowie zobaczą cztery odcinki lubianego serialu Nowe przygody Misia Uszatka, który przedstawia przygody Misia Uszatka i jego przyjaciół: Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka. Serial ma charakter edukacyjny - uczy najmłodszych widzów tolerancji, uczciwości i zasad dobrego wychowania. Po seansie dzieci wezmą udział w zajęciach plastycznych, które poprowadzi Agnieszka Doniec.


BILETY: 18 zł

Na każdego małego widza odwiedzającego Kino po raz pierwszy, czeka pamiątkowy dyplom, który może z dumą powiesić na ścianie pokoju.
 
W kasie Kina Pod Baranami, w cenie 5 zł, dostępny jest Kinowy Pamiętnik, w którym mali widzowie mogą zapisywać, kolorować i wyklejać wspomnienia ze swoich pierwszych kinowych doświadczeń.


PROGRAM:
 
POKAZ BAJEK (czas trwania: 36')
NOWE PRZYGODY MISIA USZATKABYŁEM TU PIERWSZY
(Eugeniusz Ignaciuk) PL 1980
Miś Uszatek i przyjaciele wybierają się na zimową wycieczkę. Jest to świetna okazja do zabawy, ale także i do nauki: Zajączek i Prosiaczek poznają sposoby na rozwiązywanie konfliktów z kolegami. Co zrobić, jeśli wszyscy w autokarze chcą siedzieć przy oknie?

KRYJÓWKA
(Eugeniusz Ignaciuk) PL 1980
Zabawa w chowanego to świetny sposób na spędzanie czasu – pod warunkiem, że nikt się nie zgubi. Podczas przeprowadzki u królikowej mamy, małe króliczki schowały się trochę zbyt dobrze. Na szczęście wszyscy zostają odnalezieni, w dodatku do domu przyjeżdżają piękne nowe meble.

KTO WSTAŁ LEWĄ NOGĄ
(Eugeniusz Ignaciuk) PL 1980
Co to znaczy „wstać lewą nogą”? Tego dnia koziołek wcale nie chce bawić się z innymi zwierzątkami i chowa się przed nimi w przedszkolnej szatni. Okazuje się jednak, że na smutki najlepsze jest właśnie towarzystwo przyjaciół. Ostatecznie zawsze można też położyć się na ziemi i… wstać jeszcze raz, tym razem prawą nogą.

ŻÓŁTA KOPERTA
(Eugeniusz Ignaciuk) PL 1980
Miś Uszatek i jego przyjaciele dobrze wiedzą, że lepsze od wyrzucania papierków jest zbieranie makulatury i oddawanie jej do punktu skupu. To doskonały pretekst, aby zrobić domowe porządki, ale trzeba uważać, aby nie wyrzucić przypadkiem czegoś ważnego. Zajączek szuka bardzo szczególnej koperty, w której schował wszystkie swoje oszczędności…WARSZTATY PLASTYCZNE (czas trwania: 40’)
 
Warsztaty plastyczne poprowadzi Agnieszka Doniec - animatorka kultury i edukatorka. Przez wiele lat związana z Muzeum Fotografii w Krakowie. Kocha koty i Caravaggia.

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum