kpb

Baranki w pieluchach: To właśnie miłość

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ (reż. Richard Curtis)
czwartek, 28 grudnia 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14009_0.jpg


Gwiazdorska obsada, świąteczny nastrój i rozbrajający, angielski humor. Kultowa komedia romantyczna To właśnie miłość, od której premiery minęło 20 lat, to kolejny film prezentowany w cyklu Baranki w pieluchach. Pokaz w czwartek, 28 grudnia, o godzinie 11.00.


To właśnie miłość to dziesięć historii z życia mieszkańców Londynu, których losy przeplatają się, by osiągnąć zenit w wigilię Bożego Narodzenia. Bohaterów filmu dzieli wszystko: wiek, płeć, status społeczny, życiowe doświadczenia, ale łączy jedno: potrzeba miłości, której czasami wystarczy wyjść na przeciw.  

Ponadczasowy świąteczny przebój To właśnie miłość to debiut reżyserski uznanego scenarzysty Richarda Curtisa, odpowiedzialnego za sukcesy takich filmów jak Notting Hill oraz Cztery wesela i pogrzeb. W obsadzie filmu są m.in. Emma Thompson, Hugh Grant, Keira Knightley, Colin Firth, Liam Neeson, Rowan Atkinson, Alan Rickman, Billy Bob Thornton, Bill Nighy i Martin Freeman.

Reżyser Richard Curtis: Jestem bardzo podekscytowany nową wersją filmu, nigdy nie wyglądał, ani nie brzmiał lepiej.

Film zostanie zaprezentowany w zremasterowanej wersji.

 

Baranki w pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:

TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ. 20 ROCZNICA | LOVE ACTUALLY
(Richard Curtis) GB/US/FR 2003, 129’Ponadczasowa komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą. Premier zakochany w jednej z pracownic swojego biura. Pisarz leczący złamane serce na południu Francji. Zamężna kobieta podejrzewająca męża o romans. Młoda mężatka błędnie interpretująca zachowanie przyjaciela jej męża. Uczeń pragnący zwrócić na siebie uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole. Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna. Szukająca miłości pracownica biura zauroczona swoim kolegą z pracy. Starzejący się gwiazdor rocka pragnący powrócić na scenę. To właśnie miłość to dziesięć różnych historii, które znajdują swój finał na lotnisku Heathrow.

ZWIASTUN: 


 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum