kpb

Kicia Kocia pod choinkę - pokazy dla dzieci

KICIA KOCIA POD CHOINKĘ
pokazy dla dzieci
sobota-niedziela, 30-31 grudnia 2023
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13976_2.jpg

W weekend, 30-31 grudnia, zapraszamy najmłodszych widzów na pokazy filmu Kicia Kocia pod choinkę - najnowszej części przygód rezolutnej kotki znanej z książek Anity Głowińskiej.

W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje! Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w wielką podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa. Innego dnia zajrzy do biblioteki, przyrządzi smaczną zupę, upiecze ciasteczka i odkurzy cały pokój. Jak wpłyną na nią te wszystkie wrażenia?

Kicia Kocia pod choinkę to zestaw siedmiu odcinków animowanych przygód tytułowej bohaterki, dobrze znanej z książek Anity Głowińskiej. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Przedstawiają również rozmaite wyzwania, z którymi mierzą się dzieci w wieku przedszkolnym.

W zestawie odcinki: Kicia Kocia – zima, Kicia Kocia gotuje, Kicia Kocia w pociągu, Kicia Kocia sprząta, Kicia Kocia w bibliotece, Kicia Kocia nie może zasnąć oraz Kicia Kocia i świąteczna niespodzianka.

BILETY: wg cennika.


O FILMIE:
KICIA KOCIA POD CHOINKĘ | KICIA KOCIA POD CHOINKĘ
(Marta Stróżycka) PL 2023, 42’W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w wielką podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!


ZWIASTUN:WCZEŚNIEJSZE POKAZY:
piątek, 8 grudnia, godz. 14.00
Kino Pod Baranami

sobota, 9 grudnia, godz. 13.30
Kino Pod Baranami

niedziela, 10 grudnia, godz. 13.30
Kino Pod Baranami

czwartek, 14 grudnia, godz. 14.00
Kino Pod Baranami

sobota-niedziela, 16-17 grudnia 2023, godz. 14.15
Małopolski Ogród Sztuki

wtorek-czwartek, 26-28 grudnia 2023, godz. 12.45
Kino Pod Baranami

PATRON MEDIALNY:

Bookmark and Share

archiwum