kpb

To właśnie miłość - pokazy specjalne filmu z okazji 20. rocznicy premiery

TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ (reż. Richard Curtis)
pokazy specjalne filmu
z okazji 20. rocznicy premiery
od 9 grudnia
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13966_2.jpg

Gwiazdorska obsada, świąteczny nastrój i rozbrajający, angielski humor. Od światowej premiery uwielbianej komedii romantycznej To właśnie miłość minęło 20 lat. Z okazji tej okrągłej rocznicy kultowy tytuł powraca na kinowe ekrany w zremasterowanej wersji. Film Richarda Curtisa będzie można u nas zobaczyć od 9 grudnia.

To właśnie miłość to dziesięć historii z życia mieszkańców Londynu, których losy przeplatają się, by osiągnąć zenit w wigilię Bożego Narodzenia. Bohaterów filmu dzieli wszystko: wiek, płeć, status społeczny, życiowe doświadczenia, ale łączy jedno: potrzeba miłości, której czasami wystarczy wyjść na przeciw.  

Ponadczasowy świąteczny przebój To właśnie miłość to debiut reżyserski uznanego scenarzysty Richarda Curtisa, odpowiedzialnego za sukcesy takich filmów jak Notting Hill oraz Cztery wesela i pogrzeb. W obsadzie filmu są m.in. Emma Thompson, Hugh Grant, Keira Knightley, Colin Firth, Liam Neeson, Rowan Atkinson, Alan Rickman, Billy Bob Thornton, Bill Nighy i Martin Freeman.

Reżyser Richard Curtis: Jestem bardzo podekscytowany nową wersją filmu, nigdy nie wyglądał, ani nie brzmiał lepiej.

Film zostanie zaprezentowany w zremasterowanej wersji.

BILETY:
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (klubowy/senior)

O FILMIE:
TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ. 20 ROCZNICA | LOVE ACTUALLY
(Richard Curtis) GB/US/FR 2003, 129’Ponadczasowa komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą. Premier zakochany w jednej z pracownic swojego biura. Pisarz leczący złamane serce na południu Francji. Zamężna kobieta podejrzewająca męża o romans. Młoda mężatka błędnie interpretująca zachowanie przyjaciela jej męża. Uczeń pragnący zwrócić na siebie uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole. Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna. Szukająca miłości pracownica biura zauroczona swoim kolegą z pracy. Starzejący się gwiazdor rocka pragnący powrócić na scenę. To właśnie miłość to dziesięć różnych historii, które znajdują swój finał na lotnisku Heathrow.

ZWIASTUN:


PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum