kpb

Baranki Dzieciom: Mikołajki z Kicią Kocią

BARANKI DZIECIOM:
Mikołajki z Kicią Kocią
niedziela, 3 grudnia 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13951_0.jpg

Z okazji zbliżających się Mikołajek, zapraszamy najmłodszych widzów na specjalną odsłonę cyklu Baranki Dzieciom. W niedzielę, 3 grudnia, maluchy obejrzą (przedpremierowo!) film Kicia Kocia pod choinkę - najnowszą część przygód rezolutnej kotki znanej z książek Anity Głowińskiej. Każdy widz otrzyma prezent-niespodziankę!

W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje! Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w wielką podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa. Innego dnia zajrzy do biblioteki, przyrządzi smaczną zupę, upiecze ciasteczka i odkurzy cały pokój. Jak wpłyną na nią te wszystkie wrażenia?

Kicia Kocia pod choinkę to zestaw siedmiu odcinków animowanych przygód tytułowej bohaterki, dobrze znanej z książek Anity Głowińskiej. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Przedstawiają również rozmaite wyzwania, z którymi mierzą się dzieci w wieku przedszkolnym.

W zestawie odcinki: Kicia Kocia – zima, Kicia Kocia gotuje, Kicia Kocia w pociągu, Kicia Kocia sprząta, Kicia Kocia w bibliotece, Kicia Kocia nie może zasnąć oraz Kicia Kocia i świąteczna niespodzianka.

Widzowie uczestniczący w pokazie 3 grudnia otrzymają mały upominek.

BILETY: 25 zł

Na każdego malucha, rozpoczynającego swoją przygodę z kinem, czeka pamiątkowy dyplom, który może z dumą powiesić na ścianie pokoju.
 
W kasie Kina Pod Baranami, w cenie 5 zł, dostępny jest również Kinowy Pamiętnik, w którym mali widzowie mogą zapisywać, kolorować i wyklejać wspomnienia ze swoich pierwszych kinowych doświadczeń.


O FILMIE:
KICIA KOCIA POD CHOINKĘ | KICIA KOCIA POD CHOINKĘ
(Marta Stróżycka) PL 2023, 42’W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w wielką podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

Premiera filmu: 8 grudnia 2023


PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum