kpb

Pati i klątwa Posejdona - weekendowe pokazy

PATI I KLĄTWA POSEJDONA
(reż. David Alaux, Eric Tosti, Jean-François Tosti)
weekendowe pokazy
sobota-niedziela, 11-12 listopada 2023, godz. 14.15
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13888_4.jpg

Wielka przygoda małych bohaterów! W pierwszy weekend listopada zapraszamy na pokazy bajki Pati i klątwa Posejdona. Tą nawiązującą do greckich mitów animację o przygodach nieustraszonej myszy Pati i jej kociego przyjaciela będzie można zobaczyć w naszym Kinie 11 i 12 listopada, o godzinie 14.00.

Najnowszy film twórców hitu Nel i tajemnica Kurokota to zachwycająca i przezabawna przygodowa animacja dla całej rodziny! Mysz Pati i jej koci przyjaciel Sam wyruszają w pełną przygód podróż po starożytnej Grecji. Wraz ze swoimi przyjaciółmi przemierzą burzliwe morza i zmierzą się z mitologicznymi stworami, podejmując wyzwanie samego Posejdona.

Film animowany w polskiej wersji językowej (dubbing PL).
Dla widzów w wieku: 5+


BILETY:
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (senior/klubowy)

O FILMIE:
PATI I KLĄTWA POSEJDONA | PATTIE ET LA COLÈRE DE POSÉIDON
(David Alaux) FR 2022, 95’Wielka przygoda małych bohaterów! Nieustraszona mysz Pati i jej koci przyjaciel Sam wyruszają w pełną przygód podróż po starożytnej Grecji. Wraz ze swoimi przyjaciółmi przemierza burzliwe morza i mierzy się z mitologicznymi stworami, podejmując wyzwanie samego Posejdona.

Pati to bystra mysz, która po cichu marzy o zostaniu wielką bohaterką. Razem z potulnym kotem Samem wiedzie spokojne życie w starożytnej Grecji. Wszystko się zmieni, gdy zazdrosny Posejdon nakazuje mieszkańcom miasta zbudować sobie posąg równie wspaniały jak ten postawiony jego bratu Zeusowi. Aby uratować mieszkańców przed klątwą Posejdona, Pati wyruszy na poszukiwania legendarnego klejnotu. Wraz z kotem Samem, niesfornym ptasim piratem oraz największym bohaterem Grecji Jazonem udadzą się w podróż na tajemniczą wyspę. Na swojej drodze spotkają wrogie cyklopy, stugłową Hydrę i złowieszczego Krakena. Wspólnie zrozumieją, że prawdziwa bohaterka nie musi być wielka.

ZWIASTUN:
 


WCZEŚNIEJSZE POKAZY:
sobota-niedziela, 4-5 listopada 2023, godz. 13.00
Kino Pod Baranami

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum