kpb

Baranki w pieluchach: Miało cię nie być

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

MIAŁO CIĘ NIE BYĆ (reż. Jakub Michalczuk)
czwartek, 2 listopada 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13855_0.jpg


W czwartek, 2 listopada, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w pieluchach. Na ekranie drugi film w dorobku Jakuba Michalczuka (Teściowie) - Miało cię nie być.


Baranki w pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:
MIAŁO CIĘ NIE BYĆ | YOU WERE NOT SUPPOSED TO BE HERE
(Jakub Michalczuk) PL 2023, 90’
OFF CAMERA 2023 - nominacje: Konkurs Polskich Filmów Fabularnych - Udział w konkursie (Jakub Michalczuk), Najlepsza rola żeńska (Sonia Szyc), Najlepsza rola męska (Borys Szyc), Nagroda Female Voice (Katarzyna Sarnowska)
OFF CAMERA 2023 - wygrana: Nagroda Specjalna - Nagroda Rising Star za najlepszy debiut aktorski (Sonia Szyc)

Siedemnastoletnia Ryfka nieoczekiwanie wkracza do świata ojca, z którym utrzymuje szczątkowy kontakt. Nie zamierza zabawić w nim długo, ale ten standardowo krzyżuje jej plany. Nie tylko odkrywa, że dziewczyna zmaga się z trudnym życiowo tematem, ale również, wbrew jej woli, postanawia pomóc.

Czterdziestoletni mężczyzna o rozterkach młodej dorastającej dziewczyny może wiedzieć raczej niewiele, ale pomimo początkowej niechęci szybko okazuje się, że tych dwoje łączy znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać. Zupełnie nieoczekiwanie bohaterowie stają się dla siebie nawzajem remedium na tęsknotę za byciem zrozumianym.


ZWIASTUN:

 


 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum