kpb

Letnie Tanie Kinobranie 2022: Kółko plastyczne dla dorosłych - twórcze warsztaty

Letnie Tanie Kinobranie 2022
16. wakacyjny festiwal filmowy:

KÓŁKO PLASTYCZNE DLA DOROSŁYCH
twórcze warsztaty
sobota, 20 sierpnia 2022, godz. 11.00
Halo Wisła (Powiśle 11)

 

 

20 sierpnia zapraszamy na twórcze wydarzenie towarzyszące festiwalowi Letnie Tanie Kinobranie: bezpłatne warsztaty plastyczne dla dorosłych. Uczestnicy, prowadzeni przez artystkę, Joannę Żyłowską, stworzą podwaliny abstrakcyjnego filmu, który pod koniec wakacji wyświetlony zostanie na fasadzie Pałacu pod Baranami. Wydarzenie odbędzie się w Halo Wisła - partnerskiej kawiarni mieszczącej się pod adresem Powiśle 11.


Twórczy relaks, kino i kawa! W sobotnie przedpołudnie zapraszamy na Kółko plastyczne dla dorosłych – kreatywne warsztaty inspirowane roślinami i kalejdoskopem, czyli motywem przewodnim tegorocznego Letniego Taniego Kinobrania. Uczestnicy wydarzenia będą tworzyć dzieła sztuki, które staną się częścią video projekcji wyświetlanej na wewnętrznej fasadzie Pałacu pod Baranami. Termin pokazu zostanie ogłoszony wkrótce.
 

Przez proces twórczy uczestników prowadzić będzie Joanna Żyłowska - artystka, projektantka i pedagożka, absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, która z miłości do natury tworzy m.in. eko plakaty. Działa pod szyldem Joanna.wytwory.
 

Od 5 lat działam z ludźmi pomagając przełamać twórcze blokady. Wpadnij na warsztaty i pozwól sobie na kreacje. Wierzę w moc swobodnej twórczości, pomagam przełamać plastyczne blokady. Wpadnij na kawkę i pozwól sobie tworzyć – zachęca Joanna Żyłowska.
 

Warsztaty odbędą się w kawiarni Halo Wisła (ul. Powiśle 11), gdzie na uczestników Letniego Taniego Kinobrania czekają specjalne zniżki.
 

WSTĘP WOLNY!
Ilość miejsc ograniczona.
BRAK WOLNYCH MIEJSC


Czas trwania warsztatów: ok. 1,5 h.

 

 

Bookmark and Share

archiwum