kpb

Baranki w pieluchach: Gdzie śpiewają raki

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
GDZIE ŚPIEWAJĄ RAKI
(reż. Olivia Newman)

czwartek, 25 sierpnia 2022, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

W czwartek 25 sierpnia, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie filmowa wersja bestsellerowej powieści Delli Owens Gdzie śpiewają raki ze znaną z serialu Normalni ludzie Daisy Edgar-Jones.

 

Gdzie śpiewają raki to adaptacja bestsellerowej książki autorstwa amerykańskiej zoolożki Delli Owens, w której kryminalna zagadka stanowi tło dla przejmującej historii o dojrzewaniu młodej dziewczyny wśród dzikiej przyrody.

 

W obsadzie filmu znaleźli się: Daisy Edgar-Jones (serial Normalni ludzie), Taylor John Smith (serial Ostre przedmioty), Harris Dickinson (King’s Man: Pierwsza misja) i David Strathairn (Nomadland), a za scenariusz produkcji odpowiadała nominowana do Oscara Lucy Alibar (Bestie z południowych krain).


Zachwyciła mnie książka Gdzie śpiewają raki i postanowiłam ją przenieść na ekran. Chciałam, żeby oglądając film widzowie mieli te same uczucia, jakie daje czytanie książki. [...] Wspaniale jest czytać książkę i się nią zachwycać, ale ożywienie tego świata w filmie to już jest magia - opowiada aktorka Reese Witherspoon, będąca producentką filmu.

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

  

O FILMIE:

GDZIE ŚPIEWAJĄ RAKI | WHERE THE CRAWDADS SING
(Olivia Newman) USA 2022, 125’

Przez lata w miasteczku Barkley Cove krążyły plotki o dziewczynie z bagien, przez co Kya nigdy nie zbliżyła się do społeczności. W rzeczywistości Kya nie jest taką, za jaką uważają ją mieszkańcy. To bardzo wrażliwa i inteligentna dziewczyna, której brakuje bliskości  drugiego człowieka.


Kiedy Kya powoli otwiera się na nowy i zaskakujący świat, dziewczyna zostaje podejrzana o morderstwo. W miarę rozwoju sprawy werdykt dotyczący tego, co faktycznie się wydarzyło, staje się coraz bardziej niejasny, grożąc ujawnieniem wielu tajemnic kryjących się na bagnach.

 

 


ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum