kpb

Baranki w pieluchach: Bullet Train

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
BULLET TRAIN (reż. David Leitch)
czwartek, 18 sierpnia 2022, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

W czwartek 18 sierpnia, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie brawurowa komedia akcji Bullet Train z Bradem Pittem w roli głównej.

 

Akcja Bullet Train toczy się wokół siedmiu postaci, mających powiązane, lecz sprzeczne cele, które zostają rzucone przez los do jednego pociągu. Ich spotkanie owocuje szeregiem konfliktów, nieporozumień i brawurowych potyczek, w których centrum znajdzie się pechowy zabójca o urokliwym kryptonimie “Biedronka” (w tej roli Brad Pitt).


Twórcą energetyzującego Bullet Train jest specjalista od kina akcji David Leitch - reżyser takich filmów jak Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, Deadpool 2, John Wick czy Atomic Blonde. Na ekranie - obok Brada Pitta - pojawiają się Joey King (The Kissing Booth), Aaron Taylor-Johnson (Anna Karenina, Zwierzęta nocy), Michael Shannon (Na noże) i Sandra Bullock (Zaginione miasto).

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

  

O FILMIE:

BULLET TRAIN | BULLET TRAIN
(David Leitch) US/JP 2022, 126’

Brad Pitt wciela się w rolę pechowego zabójcy o imieniu "Ladybug", który po zbyt wielu nieudanych próbach chciałby spokojnie wykonywać swoją pracę. Los jednak ma inne plany, ponieważ jego najnowsza misja jest na kursie kolizyjnym ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami z całego świata. Wszyscy mają powiązane, ale sprzeczne cele - w najszybszym pociągu świata... a Ladybug musi wymyślić, jak z niego wysiąść.

 

 


ZWIASTUN:
 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum