kpb

Kinobranie z Muzeum Manggha - pokaz w ogrodzie: Palm Springs

KINOBRANIE Z MUZEUM MANGGHA - pokaz w ogrodzie
PALM SPRINGS
(reż. Max Barbakow)
czwartek, 25 sierpnia 2022, godz. 20.30
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
ul. Konopnickiej 26

 

 
Zapraszamy na kolejny pokaz pod gwiazdami w ramach
Letniego Taniego Kinobrania. Projekcje odbywają się w ogrodzie przy Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. W czwartek, 25 sierpnia w programie komedia Palm Springs, której bohaterowie utknęli w pętli czasowej. W rolach głównych zobaczymy Andy'ego Samberga i Cristin Milioti.

 

Do listy festiwalowych lokalizacji dołączyło nowe miejsce: ogród Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, w którym od połowy lipca odbywają się plenerowe pokazy pod hasłem Kinobranie z Muzeum Manggha.

 

Palm Springs wykorzystuje dobrze znany choćby z kultowego Dnia świstaka motyw pętli czasowej. Nasyca go jednak oryginalnością i świeżością, dzięki czemu staje się on idealnym feel-good movie na obecne, trudne czasy.


W filmie, w feralny krąg czasu wpada beztroski Nyles (gwiazda serialu Brooklyn 9-9 Andy Samberg), uczestniczący w drętwym weselu w Palm Springs. Po pewnym czasie do jego przedziwnej pułapki dołącza Sarah - siostra panny młodej (znana z Fargo i Jak poznałem waszą matkę Cristin Milioti). Zdesperowani bohaterowie nie cofną się przed niczym, by przestać w kółko przeżywać ten sam dzień.

 

Pokaz odbędzie się w ogrodzie przy Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha (ul. Marii Konopnickiej 26). Do dyspozycji widzów będzie stanowisko muzealnej kawiarni Café Manggha.

 

Pokaz  15 sierpnia, nie odbył się z powodu złej pogody.

 

W przypadku złej pogody pokaz zostanie przeniesiony na inny termin.

 


BILETY: 15 zł
Miejsca nienumerowane.


O FILMIE:

PALM SPRINGS | PALM SPRINGS
(Max Barbakow) US 2020, 90’


Złote Globy 2021: nominacje: Najlepszy Film - Musical lub Komedia, Najlepsza Rola Męska w Musicalu lub Komedii
Sundance Film Festival 2020: oficjalna selekcja - sekcja Dramatyczna

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zdeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

 


ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum