kpb

Baranki w Pieluchach: Yang

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
YANG (reż. Kogonada)
czwartek, 7 lipca 2022, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

W czwartek 7 lipca, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie: Yang - czułe science fiction w reżyserii Kogonady (Columbus).

 

Yang to kontemplacyjny dramat science fiction, opowiadający o stracie oraz bliskości. Tytułowy bohater jest androidem, towarzyszącym - niczym starszy, opiekuńczy brat - małej Mice. W swoim najnowszym dziele Kogonada (Columbus) zastanawia się nad tajemnicą człowieczeństwa. Podobnie jak kiedyś Ridley Scott w Łowcy androidów i Alex Garland w Ex Machinie, amerykańsko-koreański reżyser opowiada historię androida skrywającego zaskakujące, ludzkie oblicze.


W roli głównej w filmie Yang wystąpił znakomity Colin Farrell, którego czuła kreacja ojca, została doceniona przez krytyków i okrzyknięta jedną z najlepszych w karierze. Współautorem poruszającej i onirycznej ścieżki dźwiękowej jest jeden z najsłynniejszych japońskich kompozytorów, Ryuichi Sakamoto.

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

 

O FILMIE:

YANG | AFTER YANG
(Kogonada) US 2021, 96’

Sundance 2022 - wygrana: Nagroda Specjalna - Nagroda im. Alfreda P. Sloana (Kogonada)

 

Jake prowadzi sklep z organiczną herbatą i razem z żoną Kyrą i ich córką Miką wiodą szczęśliwe, spokojne życie. Na co dzień towarzyszy im android Yang, który niczym starszy brat opiekuje się dziewczynką. Gdy przyjaciel córki nieoczekiwanie ulega awarii, Jake szuka sposobu, by przywrócić go do życia. Próbując naprawić Yanga, odkrywa coś, co zaskakuje całą rodzinę – przez te wszystkie lata android prowadził własne, sekretne życie, którego najcenniejsze momenty zapisywał na tajnym dysku wspomnień. Poznając najbardziej wyjątkowe chwile z życia Yanga, Jake dowiaduje się kim tak naprawdę był, o czym marzył i co czuł, żyjąc z nimi pod jednym dachem.

 


ZWIASTUN:

  

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum