kpb

Piosenki o miłości - pokaz przedpremierowy

PIOSENKI O MIŁOŚCI (reż. Tomasz Habowski)
pokaz przedpremierowy
poniedziałek, 14 lutego 2022, godz 20.30
Kino Pod Baranami

 


14 lutego, w walentynkowy wieczór, zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Piosenki o miłości - jednego z największych przebojów ubiegłorocznego festiwalu w Gdyni. Debiut Tomasza Habowskiego, to poetycka i kameralna historia miłosna, w której uczucia ścierają się z kalkulacją, a prawdziwa pasja zderza się z trudnymi realiami przemysłu muzycznego.

 

Debiutująca w filmie wokalistka The Dumplings, Justyna Święs, wykreowała postać, którą cechuje niesamowity talent, ale też potężny brak wiary w siebie. Elektryzującą parę z artystką tworzy Tomasz Włosok (Boże Ciało, Jak pokochałam gangstera). Ponadto w obsadzie pojawiają się: Andrzej Grabowski, Patrycja Volny, Krzysztof Zalewski i Iga „Ofelia” Krefft. Muzykę do filmu skomponował Kamil „Holden” Kryszak, współpracujący z Marceliną czy duetem Karaś/Rogucki.

 

Premiera filmu: 25 marca 2022.BILETY:

25 zł (normalny)
18 zł (ulgowy)
17 zł (klubowy/senior)

 


O FILMIE:

PIOSENKI O MIŁOŚCI | PIOSENKI O MIŁOŚCI
(Tomasz Habowski) PL 2021Złote Lwy 2021 - wygrana: Konkurs Filmów Mikrobudżetowych - Najlepszy film (Tomasz Habowski)


Ona jest dziewczyną z bloku w małym mieście, on pochodzi z zamożnej, znanej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Poznają się, gdy ona obsługuje przyjęcie, na którym on się bawi. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. Kruche uczucie, które rodzi się między nimi, cały czas wystawiane jest na próbę: ona wciąż przed nim ucieka, on potrafi łgać jak z nut. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić? Ile razy w życiu możliwy jest bis?

 


ZWIASTUN:


 

 

PATRON MEDIALNY:

Bookmark and Share

archiwum