kpb

Baranki w Pieluchach: Śmierć na Nilu

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
ŚMIERĆ NA NILU (reż. Kenneth Branagh)
czwartek, 17 lutego 2022, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek, 17 lutego, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie pojawi się tajemnicza Śmierć na Nilu - najnowsza adaptacja klasycznego kryminału Agathy Christie. Na ekranie m.in. Gal Gadot, Annette Bening, Rose Leslie oraz Kenneth Branagh jako słynny detektyw Herkules Poirot.

 

Śmierć na Nilu to kolejna filmowa odsłona losów detektywa Herkulesa Poirota, stworzonego przez Agathę Christie na kartach jej słynnych powieści. Po rozwiązaniu zagadki przedstawionej w Morderstwie w Orient Expressie z 2017 roku, dociekliwy Belg wyrusza do Egiptu, by zająć się sprawą zabójstwa młodej milionerki.


Reżyser (a zarazem odtwórca głównej roli) Kenneth Branagh, realizując Śmierć na Nilu zachował charakterystyczny klimat książkowego pierwowzoru. Podobnie jak Agatha Christie skutecznie przekonuje, że każdy z bohaterów jest podejrzany i ma coś na swoim sumieniu. Prowadzi intrygującą grę, nieustannie podsuwając widzom fałszywe tropy.


W obsadzie filmu znaleźli się m.in.: Annette Bening, Russell Brand, Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Emma Mackey oraz Letitia Wright.

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

 

Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.

 

 

O FILMIE:

ŚMIERĆ NA NILU | DEATH ON THE NILE
(Kenneth Branagh) US 2020, 127’


Sielankowy nastrój miodowego miesiąca młodej pary, spędzającej podróż poślubną na luksusowym statku rzecznym, zostaje przerwany przez ponure zdarzenie. Beztroska wycieczka po Egipcie zmienia się w poszukiwania mordercy, na czele których staje jeden z uczestników rejsu po Nilu, niezawodny Hercules Poirot. Egzotyczna, tajemnicza i niepozbawiona niebezpieczeństw sceneria stanowi znakomite tło tej mrocznej opowieści o obsesyjnej miłości i jej tragicznych skutkach. Tym bardziej, że historia – jak rzeka – wije się w niezwykle zagadkowy sposób, nie pozwalając widzom odgadnąć zakończenia aż do finałowej, szokującej demaskacji..

 


ZWIASTUN:

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum