kpb

Mistrz - pokazy przedpremierowe

MISTRZ (reż. Maciej Barczewski)
pokazy przedpremierowe w Kinie Pod Baranami
2 - 5 sierpnia 2021

 

 

Od 2 do 5 sierpnia, zapraszamy na pokazy przedpremierowe polskiego filmu Mistrz, opowiadającego o przejmujących losach legendarnego pięściarza Tadeusza "Teddy'ego" Pietrzykowskiego.


W debiutanckim filmie Macieja Barczewskiego - producenta Najlepszego - Piotr Głowacki wciela się w boksera, przedwojennego mistrza Warszawy w wadze koguciej. Tadeusz “Teddy” Pietrzykowski wraz z pierwszym transportem trafia do KL Auschwitz, gdzie zostaje oznaczony numerem 77. Podczas 3-letniego pobytu w obozie stacza kilkadziesiąt zwycięskich pojedynków, które stają się dla współwięźniów symbolem nadziei na triumf nad otaczającym ich złem.


Jest to przede wszystkim opowieść o niezwykłym człowieku, który dzięki swojej pasji i  umiejętnościom pokazał, że nawet w tak nieludzkich warunkach można pokonać zło i zachować godność. Tworząc scenariusz, podjąłem się tematu, który jest mi szczególnie bliski poprzez osobę dziadka, ocalałego z zagłady więźnia Auschwitz - podkreśla reżyser filmu, Maciej Barczewski.


W obsadzie filmu Mistrz znaleźli się m.in.: Piotr Głowacki (Bogowie - film dostępny na www.e-kinopodbaranami.pl), Grzegorz Małecki (Kurier), Marcin Bosak (W ciemności), Marian Dziędziel (Dom zły), Rafał Zawierucha (Pewnego razu...w Hollywood) i Marcin Czarnik (Syn Szawła - film dostępny na
www.e-kinopodbaranami.pl).


Premiera filmu: 27 sierpnia 2021.

 

BILETY:
24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)

 

Pokazy odbywają się z zachowaniem obowiązujących wytycznych sanitarnych. Dostępnych jest 75% miejsc na każdej z sal, a podczas pobytu w kinie należy mieć zasłonięte usta oraz nos (również w trakcie seansu!) i zachowywać dystans wobec innych widzów. W kinie rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk. Między seansami sale są wietrzone i dezynfekowane.

 

ZWIASTUN:

 

 

PATRONAT MEDIALNY:

 

Bookmark and Share

archiwum