kpb

Annette - pokaz przedpremierowy

ANNETTE (reż. Leos Carax)
pokaz przedpremierowy
wtorek, 27 lipca 2021, godz. 18.45
Kino Pod Baranami

 


We wtorek, 27 lipca zapraszamy na pokaz przedpremierowy Annette - wizjonerskiego musicalu autorstwa Leosa Caraxa. W obsadzie tego kipiącego od emocji, widowiskowego spektaklu znaleźli się: laureatka Oscara Marion Cotillard oraz ulubieniec publiczności Adam Driver.

 

Nowy film mistrza światowego kina Leosa Caraxa (Holy Motors) to ponadczasowa opowieść o miłości, zazdrości i zemście. W jej centrum znajduje się komik Henry oraz Ann, śpiewaczka o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę, ale ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka - Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze.

 

Zapraszamy również na platformę e-kinopodbaranami.pl, gdzie dostępny jest wcześniejszy film Leosa Caraxa Holy Motors - do obejrzenia w domu.

 

BILETY:

24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)

 

O FILMIE:

ANNETTE | ANNETTE
(Leos Carax) DE/FR/US/JP/BI/MX/CH 2021, 140’

MFF w Cannes 2021 - Wygrana: Najlepszy reżyser (Leos Carax)
MFF w Cannes 2021 - Nominacja: Złota Palma - Udział w konkursie głównym (Leos Carax)


Typowany do Złotej Palmy i najprawdopodobniej jeden z głównych kandydatów przyszłorocznych Oscarów film Leosa Caraxa to jedna z najdroższych europejskich produkcji ostatnich lat.


Annette to historia miłości słynnego komika Henry'ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze. W rolach głównych: Marion Cotillard i Adam Driver.

 

 

ZWIASTUN:

 

 

 

PARTNERZY:

 

Bookmark and Share

archiwum