kpb

Letnie Tanie Kinobranie 2019 - wyniki akcji


grafka: BLEKA | www.bleka.pl

 

W kalendarzu rozgościła się jesień, a po lecie zostało już tylko wspomnienie. Słoneczne dni, relaks na łonie natury i… wspaniałe filmy oglądane w ramach 13. wakacyjnego festiwalu filmowego Letnie Tanie Kinobranie. Dla wielu to właśnie ten wyjątkowy przegląd filmowy stał się istotną częścią wakacyjnego odpoczynku, czego najlepszym dowodem jest towarzysząca mu akcja Zbieraj KINO. Najwyższy czas na jej podsumowanie!


Miło nam ogłosić, że w gronie widzów Kinobrania wielu jest prawdziwych kinomanów, którzy oglądając setki (!) tytułów pobijają prawdziwe rekordy wytrwałości i miłości do filmów.

 
Niekwestionowaną Mistrzynią Kinobrania została Pani Beata J. (aż 13 zebranych kuponów!), która w czasie letnich miesięcy zobaczyła aż 104 filmy! Pani Beata kinobraniową koronę nosi już od 2015 roku i co roku ustanawia nowe, niedostępne dla zwykłych śmiertelników rekordy. Imponujący wynik osiągnęli również Pan Andrzej S. i Pani Bożena P., którzy z wynikiem 8 kuponów zajęli ex equo drugie miejsce w kinobraniowej rywalizacji. Zaraz za podium uplasowały się Panie Anna Ć. i Marzena K., które zebrały aż 6 kuponów.


Ponadto wszystkie osoby, które oddały cztery lub więcej wypełnionych kuponów również zostaną przez nas nagrodzone.
Gratulujemy!


LISTA ZWYCIĘZCÓW:
 
13 wypełnionych kuponów:
Beata J.


8 kuponów:
Andrzej S.
Bożena P.


6 kuponów:
Anna Ć.
Marzena K.


5 kuponów:
Ryszard D.
Olga S.


4 kupony:
Berta C.
Agnieszka M.
Agnieszka P.
Bożena S.
Witold S.
Aleksandra W.

Bookmark and Share

archiwum