kpb

Baranki w Pieluchach: Ramen. Smak wspomnień

czwartek, 24 stycznia 2019, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 24 stycznia, w ramach cyklu Baranki w Pieluchach, zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz filmu Ramen. Smak wspomnień - urokliwej opowieści o młodym mężczyźnie, który wyrusza w daleką podróż w poszukiwaniu swoich korzeni. 

 

Prezentowany w ubiegłym roku na festiwalu w Berlinie dramat Erica Khoo Ramen. Smak wspomnień to pełna ciepła opowieść o młodym kucharzu, który po śmierci rodziców rusza do Singapuru, gdzie ma nadzieję odnaleźć nie tylko swoich krewnych, ale i inspirację do tworzenia niezwykłych azjatyckich dań. To również ciekawa historia rodziny, którą pomimo trudnych relacji łączy miłość do gotowania i jedzenia.

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

RAMEN. SMAK WSPOMNIEŃ | RAMEN TEH
 reż. Eric Khoo, Singapur/Japonia/Francja 2018, 89’

MFF w Berlinie 2018: Kino Kulinarne

Masato jest młodym kucharzem specjalizującym się w zupie ramen. Po nagłej śmierci swojego oschłego ojca, chłopak pakuje walizkę i przeprowadza się z japońskiego Takasaki do Singapuru, gdzie ma nadzieję odkryć tajemnicę związku swoich rodziców. Bohater ma przy sobie czerwony notatnik – pełen refleksji i starych zdjęć – pozostawiony przez swoją singapurską matkę, która zmarła, gdy Masato miał zaledwie dziesięć lat. W Singapurze kucharz poznaje Miki, japońską blogerkę i samotną matkę, która pomaga mu odnaleźć wuja ze strony matki, właściciela restauracji Bak Kut Teh. Przy okazji Masato odkrywa, że jego babka wciąż żyje i posiada klucz do tyleż romantycznej, co burzliwej historii miłosnej rodziców chłopaka. Masato wraz z babcią spróbują wzajemnie wyleczyć swoje skołatane dusze w kuchni, gdzie wspólnie przygotowywane posiłki staną się czymś więcej niż sumą składników.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum