kpb

Baranki w Pieluchach: W cieniu drzewa

czwartek, 28 czerwca 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 28 czerwca, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz komediodramatu W cieniu drzewa - rozgrywającej się w pozornie sielankowej atmosferze historii prawdziwej sąsiedzkiej wojny. 

 

W cieniu drzewa to uhonorowana sześcioma nagrodami Islandzkiej Akademii Filmowej opowieść o sąsiedzkim konflikcie: dwa małżeństwa i jedno drzewo, które doprowadza do nieoczekiwanych sytuacji, kiedy wszystkim puszczają nerwy, a dzikie emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. Film został doskonale przyjęty na festiwalach w Wenecji oraz w Toronto dzięki znakomitemu aktorstwu, mistrzowskiemu, precyzyjnemu scenariuszowi i świetnym zdjęciom Moniki Lenczewskiej, która trafiła do prestiżowej dziesiątki Cinematographers to watch - operatorów najbardziej wartych uwagi według magazynu Variety.

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

W CIENIU DRZEWA  | UNDIR TRÉNU
reż. Hafsteinn Gunnar Sigurðsson, Dania/Islandia/Polska 2017, 89'

Oscary 2018: islandzki kandydat do nagrody dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego
Nagrody Islandzkiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej 2018: film roku, aktorka roku (Edda Björgvinsdóttir), aktor roku (Steinþór Hróar Steinþórsson), aktor drugoplanowy roku (Sigurður Sigurjónsson), reżyser roku (Hafsteinn Gunnar Sigurðsson), scenariusz roku (Hafsteinn Gunnar Sigurðsson, Huldar Breiðfjörð)
MFF w Wenecji 2017: konkurs Horyzonty

Agnes wyrzuca Atliego z domu i zabrania mu kontaktów z córką. Mężczyzna wprowadza się do domu rodziców, którzy właśnie toczą spór z sąsiadami. Jego zarzewiem jest wielkie i piękne drzewo, rzucające cień na taras przyległej posesji. W czasie, gdy Atli rozpoczyna walkę o prawo do widywania się z córką, konflikt z sąsiadami ulega eskalacji - dom zostaje uszkodzony, a zwierzęta domowe zaczynają znikać w tajemniczych okolicznościach. Konieczne staje się zainstalowanie kamer monitoringu. Pojawia się także plotka, że sąsiada widziano z piłą łańcuchową.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum