kpb

Ocean's 8 - pokazy przedpremierowe

OCEAN'S 8 (reż. Gary Ross)
- pokazy przedpremierowe

20-21 czerwca 2018, godz. 19.00
Kino Pod Baranami

 

 

W dniach 20-21 czerwca zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu Ocean's 8 w reżyserii Gary'ego Rossa - rasowego heist movie w kobiecym wydaniu z udziałem Sandry Bullock, Cate Blanchett, Heleny Bonham Carter i Anne Hathaway.

 

George Clooney, Brad Pitt i Matt Damon czyli Danny Ocean i jego kumple z trylogii autorstwa Stevena Soderbergha mają swój urok, ale ich kryminalna kariera to już historia. Przyszedł czas na Debbie, młodszą siostrę Danny'ego, która najwyraźniej dzieli z bratem złodziejski spryt i genetyczną skłonność do łamania zasad. Tym razem ma chrapkę na wyjątkowo cenny diamentowy naszyjnik, który ma zamiar ukraść wprost z szyi jego właścicielki w trakcie jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie show-biznesu - słynnej Met Gala. Pomogą jej w tym stare przyjaciółki oraz nowe znajome, których połączone talenty złożą się na jedyną w swoim rodzaju kobiecą złodziejską drużynę. Czy im się uda? Zobaczcie sami podczas przedpremierowych pokazów filmu Ocean's 8 w Kinie Pod Baranami.

Na ekranie Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Helena Bohnam Carter, Awkwafina, James Corden oraz Rihanna.

 

BILETY:

20 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)

 

O FILMIE:

OCEAN'S 8 | OCEAN'S 8
reż. Gary Ross, USA 2018, 110'

Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni... Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy absolutnych specjalistów w swoim fachu. Szczególnie swojej wspólniczki Lou Miller. W ekipie najlepszych z najlepszych znalazły się: jubilerka Amita i oszustka uliczna Constance. Dołączyły do nich paserka Tammy, hakerka Nine Ball oraz projektantka mody Rose. Cel to warty około 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik. Podczas słynnej Met Gala - dorocznej imprezy w nowojorskim muzeum sztuki - będzie go miała na sobie światowej sławy aktorka Daphne Kluger. Plan wygląda perfekcyjnie, jednak nie ma w nim miejsca na najdrobniejszy błąd. Zwłaszcza jeśli dziewczyny chcą niepostrzeżenie wynieść z gali diamenty warte 150 milionów dolarów… i to na oczach wszystkich zebranych.

 

ZWIASTUN: 

Bookmark and Share

archiwum