kpb

Baranki w Pieluchach: Pozycja obowiązkowa

czwartek, 31 maja 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 31 maja, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz komedii Pozycja obowiązkowa. Na ekranie m.in. Diane Keaton i Jane Fonda, które pod wpływem erotycznego bestsellera ruszają na poszukiwanie miłości.

 

Pozycja obowiązkowa to pikantna komedia o czterech przyjaciółkach - członkiniach klubu czytelniczego, które pod wpływem lektury "Pięćdziesięciu twarzy Greya" ponownie dają szansę miłości. Na ekranie Jane Fonda (Młodość), Diane Keaton (Lepiej późno niż później), Mary Steenburgen (Piknik z niedźwiedziami, Narzeczony mimo woli) i Candice Bergen (Miss Agent, serial Orły z Bostonu). O ich względy walczyć będą m.in. Andy Garcia (Ocean's Eleven, Ojciec chrzestny III) oraz Don Johnson (Django, seriale Policjanci z Miami i Nash Bridges).

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

POZYCJA OBOWIĄZKOWA | BOOK CLUB
reż. Bill Holderman, USA 2018,
113'

Podobno dla wielu kobiet życie dzieli się na „przed” i „po” Greyu. Wygląda na to, że nawet te naprawdę doświadczone, wiele mogą się od niego nauczyć.

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

PARTNERZY:

  
                           
              

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum