kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Cicha Noc

czwartek, 30 listopada 2017, godz. 23.15
(Sala Czerwona - pokaz filmu i dyskusja)

czwartek, 30 listopada 2017, godz. 23.15
(Sala Niebieska - pokaz filmu)

 


fot. Robert Jaworski/Studio Munka

 

W czwartek, 30 listopada, zapraszamy na kolejne spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. W programie pokaz filmu Cicha Noc - rodzinnego dramatu w reżyserii Piotra Domalewskiego w znakomitej obsadzie. 

Cicha Noc to reżyserski debiut Piotra Domalewskiego, uhonorowany Złotymi Lwami dla najlepszego filmu podczas tegorocznej edycji festiwalu w Gdyni. Na ekranie nagrodzony za najlepszą rolę męską Dawid Ogrodnik oraz Tomasz Ziętek i Arkadiusz Jakubik, którym partnerują m.in. Maria Dębska, Tomasz Schuchardt i Jowita Budnik. Film prezentowany będzie z angielskimi napisami.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Bilety dla studentów: 11 zł.

UWAGA!
Ze względu na duże zainteresowanie, pokaz odbędzie się na dwóch salach:
Czerwonej i Niebieskiej.
Na dyskusję zapraszamy do Sali Czerwonej.

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE: 

CICHA NOC | SILENT NIGHT
reż. Piotr Domalewski, Polska 2017, 101'


fot. Robert Jaworski/Studio Munka

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2017: Złote Lwy dla najlepszego filmu i najlepszej pierwszoplanowej roli męskiej (Dawid Ogrodnik), Nagroda Jury Młodzieżowego, Nagroda Dziennikarzy, Nagroda Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych i Don Kichot - Nagroda Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych

Adam, na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec, brat, z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra z mężem. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy. 

 

ZWIASTUN:

 

 

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 


MÓWIĄ O NAS:


        

  

     

        

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum