kpb

Baranki w Pieluchach: Pewnego razu w listopadzie

czwartek, 16 listopada 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (16 listopada) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Pewnego razu w listopadzie Andrzeja Jakimowskiego. Na ekranie Agata Kulesza i Grzegorz Palkowski w poruszającej historii warszawskiej rodziny, pozbawionej dachu nad głową tuż przed potężną demonstracją patriotyczną z okazji Święta Niepodległości.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE:  

PEWNEGO RAZU W LISTOPADZIE | PEWNEGO RAZU W LISTOPADZIE
reż. Andrzej Jakimowski, Polska 2017, 92'


fot. Adam Bajerski

Warszawski Festiwal Filmowy 2017: konkurs międzynarodowy

Marek właśnie rozpoczyna studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Ma piękną i odwzajemniającą jego uczucie dziewczynę, Olę, a na co dzień troskliwie opiekuję się matką, z którą mieszka w przedwojennej kamienicy. Kiedy w wyniku eksmisji rodzina traci dach nad głową, rozpoczyna się wyczerpująca tułaczka po Warszawie – między jedną noclegownią a drugą. W końcu Markowi udaje się wynegocjować miejsce w skłocie w centrum miasta. Szczęście bohaterów nie trwa długo, bo w stolicy właśnie rozpoczyna się manifestacja niepodległościowa. Do budynku, w którym znaleźli schronienie, próbuje wedrzeć się grupa agresywnych chuliganów. Wydarzenia, jakie rozegrają się w murach skłotu, odcisną niemożliwe do zatarcia piętno na życiu wszystkich bohaterów.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

Bookmark and Share

archiwum