kpb

Baranki w Pieluchach: Barry Seal. Król przemytu

czwartek, 31 sierpnia 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (31 sierpnia) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Barry Seal. Król przemytu - historii nieprawdopodobnej (choć prawdziwej) postaci Barry’ego Seala – pilota zrekrutowanego przez CIA do jednej z największych tajnych misji w historii USA. W roli głównej wystąpił Tom Cruise.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE: 

BARRY SEAL. KRÓL PRZEMYTU | AMERICAN MADE
reż. Doug Liman, USA 2017, 115’

Prawdziwa historia jednego z największych politycznych skandali w historii Ameryki. Barry Seal był jednym z najzdolniejszych amerykańskich pilotów (latał w wieku zaledwie 15 lat), specjalizował się w przemycie narkotyków i broni. Pracował dla wielkiego kolumbijskiego kartelu narkotykowego Medellín, ale także dla… CIA. Za głowę Seala słynny baron narkotykowy Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Za przywiezienie go do Kolumbii żywego – milion dolarów. Tłem historii jest wielka polityka, w której przewijają się najważniejsze nazwiska Ameryki – Reagan, Bush Senior i Clinton.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                      

Bookmark and Share

archiwum