kpb

Baranki Dzieciom (Lato 2017): Reksio i ptaki

Reksio i ptaki + warsztaty florystyczne

niedziela, 21 maja 2017, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 21 maja, zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Baranki Dzieciom! Tym razem na ekranie pojawi się rezolutny Reksio, który udzieli pomocy okolicznym ptakom i pozazdrości im ptasiej urody. Po seansie dzieciaki wezmą udział w warsztatach florystycznych

 

PROGRAM:

niedziela, 21 maja 2017, godz. 11.00
REKSIO I PTAKI
- zestaw bajek
reż. varia, Polska 1987-1990, 40’

+ warsztaty florystyczne    

 

Przygody ulubieńca małych widzów - pomysłowego Reksia. Rezolutny kundelek poznaje świat ptaków. Organizuje wspólne wysiadywanie kukułczego jaja, przychodzi z pomocą gołębiej mamie, zaprzyjaźnia się z mądrą sową i obrasta w pawie piórka.

Odcinki: REKSIO I SOWA | REKSIO I KUKUŁKA | REKSIO I PAW | REKSIO I GOŁĄB

Warsztaty florystyczne dla dzieci to nowatorska odmiana zajęć plastycznych, inspirujących dzieci do poznawania świata przyrody. Dzieci, stykając się z żywym materiałem roślinnym, mają okazję nauczyć się staranności i dbałości o rośliny. Na warsztatach będą poznawać kwiaty, wąchać je, dotykać, oglądać jak są zbudowane.

Zajęcia poprowadzi Anna Karlińska - absolwentka Sztuki Ogrodowej na Uniwersytecie Rolniczym, projektantka ogrodów, z zamiłowania florystka i plastyczka.

 

 

BILETY: 11 zł

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                     

                       

              


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl               

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl 

 

Bookmark and Share

archiwum