kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Ghost in the Shell

czwartek, 6 kwietnia 2017, godz. 23.15

 

 

W czwartek, 6 kwietnia, zapraszamy na kolejne spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Na ekranie Ghost in the Shell  - imponujący rozmachem film science-fiction ze Scarlett Johansson w roli głównej, oparty na kultowej japońskiej mandze pod tym samym tytułem, autorstwa Masamune Shirow.  

 

Fanów mangi już teraz zapraszamy do Kina Pod Baranami na specjalny pokaz filmu Mamoru Oshii z 1995 roku. Szczegóły wkrótce!

 

Gospodarzem spotkania będzie Dawid Sikora, który studiuje fizykę stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim i zajmuje się sprawami organizacyjnymi związanymi z Kołami Naukowymi.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Bilety dla studentów: 11 zł.

 

O FILMIE:

GHOST IN THE SHELL 2D | GHOST IN THE SHELL
reż. Rupert Sanders, USA 2017, 107'

(in English with Polish subtitles)

Rok 2029. Major do zadań specjalnych, jedyna taka na świecie cyborgiczna hybryda człowieka i robota (Scarlett Johansson), stoi na czele tajemniczej Sekcji 9, elitarnej jednostki specjalizującej się w walce z najniebezpieczniejszymi cyberprzestępcami. Sekcję 9 czeka największe wyzwanie w historii jednostki. Stanie przed obliczem wroga, którego jedynym celem jest wymazanie postępów technologii wirtualnej, której bohaterka zawdzięcza swoje istnienie.

 

| In the near future, Major is the first of her kind: A human saved from a terrible crash, who is cyber-enhanced to be a perfect soldier devoted to stopping the world's most dangerous criminals.

 

ZWIASTUN: 

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY:


             

    

 


MÓWIĄ O NAS:


        

  

      

          

Bookmark and Share

archiwum