kpb

Baranki w Pieluchach: Lion. Droga do domu

czwartek,  22 grudnia 2016, godz. 11.00

 

 

W czwartek (22 grudnia)  zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Lion. Droga do domu - poruszającego, pełnego emocji i niezwykłej energii dramatu inspirowanego prawdziwą historią. W obsadzie znaleźli się fenomenalny Dev Patel (Slumdog. Milioner z ulicy), Rooney Mara (Carol) oraz Nicole Kidman (Stoker).  

 

Bilety tylko 12 zł!

 

O FILMIE: 

 

LION. DROGA DO DOMU | LION

reż. Garth Davis, USA/UK/Australia 2016, 120'

(in English, Bengali and Hindi with Polish subtitles)

(fot. Forum Film Poland)

 

Pięcioletni chłopiec gubi się na ulicach Kalkuty, tysiące kilometrów od domu. Napotkanym ludziom nie jest w stanie powiedzieć o sobie wiele. Nie zna nazwiska ani adresu rodziny. Zdany wyłącznie na siebie, musi stawić czoła zagrożeniom czekającym na ulicach wielomilionowego miasta. W najmniej oczekiwanym momencie jego los odmienia para Australijczyków. 25 lat później, już jako mężczyzna, wyrusza na poszukiwanie utraconego domu i rodziny. Czy nowo odnaleziona tożsamość może dać mu szczęście? 

Autorami ścieżki dźwiękowej do filmu są: Dustin O’Halloran oraz Volker Bertelmann. Obaj panowie są znani widzom Festiwalu Filmu Niemego. Dustin O’Halloran był gościem 12. edycji Festiwalu, podczas której wspólnie z Nilsem Frahmem zagrał do filmu Malarz smoków. Niemiecki pianista  i kompozytor Volker Bertelmann  - pod pseudonimem Hauschka  - wystąpił na żywo podczas specjalnego pokazu filmu Berlin. Symfonia wielkiego miasta w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej “Manggha”.

 

ZWIASTUN:

  

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

Bookmark and Share

archiwum