kpb

Paterson, czyli szczęście

PATERSON, CZYLI SZCZĘŚCIE

 - przedpremierowe pokazy filmu Jima Jarmuscha

16 - 18 grudnia 2016

(fot. Mary Cybulski)

 

Szczęście to… poranna kawa z ukochana osobą, spacer z psem, kufel piwa z przyjaciółmi.

W dniach 16-18 grudnia o godz. 19.00 zapraszamy na specjalne, przedpremierowe pokazy urzekającego filmu Paterson - najnowszej produkcji fabularnej Jima Jarmuscha. W roli głównej Adam Driver - jeden z najciekawszych aktorów młodego pokolenia, który swoją bezpretensjonalnością idealnie wpisuje się w pełną humoru i dystansu opowieść twórcy Broken Flowers.

 

Dla pierwszych 5 par, które kupią bilety (online lub w kasie) na pokaz w piątek (16 grudnia), sobotę (17 grudnia) lub niedzielę (18 grudnia) czekają niespodziankipłyta DVD od Gutek Film oraz plakat do filmu Paterson. Gadzety będzie można odebrać w bufecie w dniu pokazu, na który został zakupiony bilet.

 

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 30 grudnia 2016 roku.

 

BILETY:

20 zł (normalny)

14 zł (ulgowy)

12 zł (senior) 

 

O FILMIE:

PATERSON | PATERSON

reż. Jim Jarmusch, USA 2016, 118'

(fot. Mary Cybulski)

 

MFF w Cannes 2016: udział w konkursie głównym

 

Paterson (Adam Driver) jest kierowcą miejskiego autobusu. Niczego mu nie brakuje. Kocha swoją pełną szalonych pomysłów żonę (Golshifteh Farahani), która każdego dnia tworzy nowy plan na przyszłość. Mężczyzna ma czas na swoją pasję (pisanie wierszy), spacery z psem i spotkania z grupą zaprzyjaźnionych ekscentryków. Jest wśród nich przeżywający zawód miłosny kompan od kufla, wyzwolona singielka przesiadująca wieczorami w barze, czy wiecznie narzekający kolega z pracy, który zazdrości Patersonowi pogody ducha. Jednak na skutek zabawnego zbiegu okoliczności stoicki spokój tytułowego bohatera zostaje poddany próbie.

 

ZWIASTUN:

  

Bookmark and Share

archiwum