kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Creative Control

czwartek, 8 grudnia 2016, godz. 23.15

 

 

 

W czwartek, 8 grudnia, zapraszamy na kolejne spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Na ekranie Creative Control - drugi w karierze film Benjamina Dickinsona po chwalonym przez krytykę filmie First Winter. Tym razem reżyser bada konsekwencje zacierania się granic między światem wirtualnym a rzeczywistością.

 

Gospodarzem spotkania będzie Maciej Irzyk - student I roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Bilety dla studentów: 10 zł!

 

O FILMIE:

 

CREATIVE CONTROL | CREATIVE CONTROL

reż. Benjamin Dickinson USA 2016, 116'

(in English with Polish subtitles)

David (reżyser i scenarzysta filmu Benjamin Dickinson) to uzależniony od technologicznych nowinek, przemęczony pracownik agencji reklamowej. Przygotowuje kampanię o okularach nowej generacji, dających dostęp do „rozszerzonej rzeczywistości”. Jego związek z instruktorką jogi Julilette (Zora Zehetner) przechodzi kryzys. David zazdrości swojemu kumplowi Wimowi (Dan Gill) wspaniałego życia z atrakcyjną Sophie (Alexia Rasmussen), tworzy więc przy pomocy okularów… bardzo udanego awatara Sophie. Granice między fantazją i rzeczywistością zacierają się, kiedy bohater wchodzi w wirtualny romans z dziewczyną najlepszego przyjaciela. Wraz z rosnącą namiętnością sprawy wymykają się spod kontroli. 

 

ZWIASTUN:

 

 Strona sNKF na Facebooku .
Twitter - TUTAJ.


PARTNERZY:


             

    

 


PATRONI:


        

 

 

    

Bookmark and Share

archiwum