kpb

Manglehorn - pokaz przedpremierowy (tylko 11,90 zł!)

poniedziałek, 22 czerwca 2015, godz. 21.15Poruszający portret skrywającego uczucia mężczyzny, któremu życie postanowiło dać jeszcze jedną szansę - Manglehorn ze znakomitą kreacją Ala Pacino, na specjalnym pokazie przedpremierowym już w najbliższy poniedziałek, 22 czerwca.

BILETY: tylko 11,90 zł!


MANGLEHORN
| MANGLEHORN
reż. David Gordon Green, USA 2014, 97' (polska premiera: 26 czerwca 2015)

Angelo Manglehorn (Al Pacino) nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, większą bliskość czując do swojego kota niż do ludzi, których spotyka na co dzień. Przed laty sprowadził się do małego miasteczka, gdzie niewielu mieszkańców zna tajemnice z jego przeszłości. Jedyne osoby, z którymi utrzymuje sporadyczne kontakty, to zajęty karierą syn (Chris Messina) oraz zamieszany w podejrzane interesy dawny uczeń (twórca Spring Breakers Harmony Korine).

Raz w tygodniu Manglehorn celebruje swój mały rytuał: odwiedza lokalny bank, w którym pracuje intrygująca go kobieta (nagrodzona Oscarem za rolę w Fortepianie Holly Hunter). Para samotników nawiązuje nić porozumienia, ale gdy dzielący ich dystans zacznie maleć, Manglehorn niespodziewanie znajdzie się na emocjonalnym rozdrożu. Będzie zmuszony dokonać wyboru między bezpiecznym życiem w cieniu przeszłości, a nieznanym, które może przynieść każdy nowy dzień.

Manglehorn to jedna z najlepszych ról w karierze Ala Pacino. The Guardian

Nowy film z Alem Pacino podbił publiczność festiwalu w Wenecji. Legendarny aktor daje tu popis swoich nieograniczonych możliwości. The Observer

Manglehorn to spełniony film (…). Tytułowa postać to jedna z najbardziej nietypowych ról w karierze Pacino, a jednocześnie jedna z jego najlepszych. Nie można oderwać od niego oczu. Talent reżysera Davida Gordona Greena rozwinął się w ostatnich latach, a Manglehorn to najbardziej ambitny obraz w jego karierze. Indiewire

Bookmark and Share

archiwum