kpb

Baranki Dzieciom: Parauszek i przyjaciele + warsztaty artystyczne

BARANKI DZIECIOM
PARAUSZEK I PRZYJACIELE - zestaw bajek
+ warsztaty artystyczne
niedziela, 23 listopada 2014, godz. 11.00W PROGRAMIE:

PARAUSZEK I PRZYJACIELE
 - zestaw bajek, ok. 40’
+ warsztaty artystyczne ze Sztukolotnią


KLUCZ
reż. Jacek Łechtański, Polska 2013
Przypowieść o tym, jak brzydko jest przywłaszczać sobie cudzą własność.
Parauszek wyremontował swój domek w Naszym Lesie. Z tej okazji zaprasza przyjaciół na wspólne świętowanie i przygotowuje wspaniały tort - niespodziankę. Niestety, na przyjęciu okazuje się, że w tajemniczych okolicznościach zniknął klucz do spiżarni. Ten wypadek podsuwa Lisowi i Wilkowi pewien niecny plan.

KONCERT
reż. Krzysztof Brzozowski, Polska 2013
Opowieść o tym, jak ważne są ład, porządek i współpraca.
Parauszek marzy o muzycznej karierze. Wpada na pomysł, by wraz z przyjaciółmi zorganizować koncert. Każdy gorliwie przygotowuje się do występu, nie bacząc zupełnie co zagrają inni. Jedynie sroka Madzia - znana melomanka, nie może wytrzymać hałasu. Wyjaśnia Parauszkowi, że aby powstała muzyka, konieczna jest… harmonia!

SAMOLOT
reż. Krzysztof Brzozowski, Polska 2013
Opowieść o przyjaźni i o tym, jak dobrze jest dzielić się tym, co mamy.
Łoś Łopatek dostaje wspaniały samolot - zabawkę. Pokazuje go najlepszemu przyjacielowi Parauszkowi, ale sam mianuje się pilotem i nie chce wypuścić zabawki z łapek. Zabawa Łopatka kończy się jednak, gdy zbyt mocno nakręcony samolot ginie za wzgórzami, a do akcji wkraczają Lis i Wilk. Czy Parauszek pomoże Łopatkowi?

LEKARSTWO
reż. Krzysztof Brzozowski, Polska 2013
Przestroga, by nie podejmować się zbyt wielu zadań na raz.
Bóbr Klepek jest mocno przeziębiony. Na ratunek przyjacielowi biegnie Łopatek, ale nieszczęśliwie upada i rozbija kolano. Spotyka go w lesie Parauszek, który deklaruje pomoc. Na wstępie zapomina jednak syropu malinowego dla Klepka i po drodze rozprasza się kompletnie, trafiając na pyszne jagody. To jednak dopiero początek Parauszkowych kłopotów z pomaganiem… Czy przyjaciele doczekają się Zajączka?

Warsztaty artystyczne Sztukolotnia to oryginalne zajęcia dla dzieci inspirowane wybranymi problemami zaczerpniętymi z kultury. Eksperymentując, maluchy dokonują ważnych odkryć, rozwijają wyobraźnię i poznają świat sztuki i techniki. Tym razem dzieci wezmą udział w warsztatach książkowych.

Bilety TYLKO 10 zł(PROGRAM zimowej edycji Baranków Dzieciom)
(
FANPAGE na Facebooku)


KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM
Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                       

      


PATRONI:

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl       
                CzasDzieci.pl

Bookmark and Share

archiwum