kpb

Pokazy specjalne Amazonii

W najbliższy weekend zapraszamy na pokazy specjalne Amazonii, fascynującego filmu przyrodniczego w najlepszej tradycji Mikrokosmosu i Makrokosmosu

Ten osadzony w autentycznej scenerii amazońskiego lasu deszczowego i zrealizowany bez użycia efektów specjalnych dokument dla całej rodziny wyróżnia się dużą wartością edukacyjną. Nie ma w nim dialogów.


AMAZONIA. PRZYGODY MAŁPKI SAI (2D)
reż. Thierry Ragobert, Francja/Brazylia 2013, 85’

sobota-niedziela, 10-11 maja 2014, o godz. 10.00

BILETY: 18 zł (normalny) | 14 zł (ulgowy) | 12 zł (senior)
Specjalna cena biletu dla widzów poniżej 13 lat - tylko
12 złAmazonia. Przygody małpki Sai to piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej dżungli na Ziemi, pełnej naturalnych cudów i harmonii.

Film opowiada historię Sai - wychowanej w mieście małpki kapucynki - która w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie, zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.

Natura w tym filmie jest po prostu niezwykła, a przygody, które przeżywają prawdziwe zwierzęta, naprawdę ekscytujące. To film dla całej rodziny, któremu udaje się zaspokoić gusta dzieci i rodziców. Hollywood Reporter

Bookmark and Share

archiwum