kpb

Yves Saint Laurent - pokaz przedpremierowy & Fashion Film Project

YVES SAINT LAURENT
- POKAZ PRZEDPREMIEROWY
& spotkanie w ramach FASHION FILM PROJECT
piątek, 23 maja 2014, godz. 19.00Chanel podarowała kobietom wolność, ale to Yves Saint Laurent dał im siłę.
(Pierre Bergé)

Jaki był? Co mu zawdzięczamy? Jak jego rewolucyjne projekty wpłynęły na cały świat mody? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się 23 maja w Kinie Pod Baranami podczas przedpremierowego pokazu filmu o wybitnym projektancie, a zarazem kolejnej edycji FASHION FILM PROJECT. Projekcji towarzyszyć będzie prezentacja Małgorzaty GOShY Kusper, kreatorki wizerunku i jednej z pierwszych w Polsce Personal Shopper: "Wizjoner, geniusz czy nieśmiały marzyciel? Yves Saint Laurent jakiego nie znacie".

W ramach wydarzenia widzowie będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad makijażowych konsultantów marki Douglas, która zajmuje się dystrybucją kosmetyków Yves Saint Laurent w Polsce. Kino Pod Baranami okryje się mgiełką najbardziej kultowych perfum ze stajni YSL, a wszyscy przybyli poznają inspiracje, nuty zapachowe i ciekawe historie, jakie towarzyszyły ich powstawaniu.

Partnerzy imprezy - Femmalium Med Spa oraz perfumeria Douglas - ufundują nagrody dla zwycięzców loterii, która przeprowadzona zostanie podczas spotkania.

Film wejdzie na ekrany polskich kin 30 maja.

BILETY:
20 zł
(normalny)
14 zł (ulgowy)
12 zł (senior)


YVES SAINT LAURENT | YVES SAINT LAURENT
reż. Jalil Lespert, Francja 2014, 106’

„Najpiękniejszym ubraniem kobiety, są ramiona kochającego ją mężczyzny. Ja służę tym, które nie znalazły tego szczęścia”. Yves Saint Laurent

Niezwykła i pasjonująca historia szalonej miłości jednego z największych projektantów mody - Yves Saint Laurenta. Mając zaledwie 21 lat poznał smak wielkiej sławy i jeszcze większej miłości.

Paryż, rok 1957. Chorobliwie nieśmiały i niewiarygodnie wrażliwy Yves Saint Laurent tworzy swą pierwszą kolekcję dla najbardziej prestiżowego domu mody Dior. Efekt jest oszałamiający – cały Paryż pada do jego stóp. Podczas pokazu awangardowy wizjoner poznaje miłość swojego życia. Tworzenie i pasja przeplatają się w filmie z cierpieniem miłosnym, a rozkoszne chwile z okresami zwątpienia. Yves Saint Laurent to portret geniusza mody, który potrafił walczyć o swoje marzenia.
ORGANIZATORZY:
Kino Pod Baranami
PARTNERZY:
Douglas
Femmalium Med Spa
Bookmark and Share

archiwum