kpb

Baranki w pieluchach - Smak życia 3Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

9 stycznia 2014 - po raz trzeci skosztujemy Smaku życia z Audrey Tautou, Romainem Durisem i Cédrikiem Klapischem.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 9 stycznia 2014, godz. 11.00

SMAK ŻYCIA 3, CZYLI CHIŃSKA UKŁADANKA | CASSE-TÊTE CHINOIS
reż. Cédric Klapisch, Francja 2013, 117’

Trzecia odsłona kultowej serii Smak życia z Audrey Tautou (Dziewczyna z lilią, Coco Chanel) i Romain Durisem w rolach głównych (Wspaniała, Zakochany Molier).

Xavier, Wendy, Martine po raz pierwszy spotkali się w Barcelonie. Połączyło ich studenckie życie i wspólne mieszkanie. Dziś mają po 40 lat i choć wiele od tamtego czasu się wydarzyło, ich losy są wciąż pogmatwane. Xavier ma dwójkę dzieci, aby być blisko nich, przeprowadza się do Nowego Jorku, gdzie zamieszkała jego była żona.

Za oceanem Xavier zostanie biologicznym ojcem dziecka zaprzyjaźnionej pary lesbijek, ożeni się z amerykańską Chinką, żeby mieć prawo spotykać się ze swoimi dziećmi i na nowo zakocha się w swojej pierwszej miłości Martine, bo życie zwłaszcza w Nowym Yorku jest jak chinska układanka...

„Film żywiołowy jak nigdy, szalony, kipiący radością i energią. Nie można mu się oprzeć.” Danielle Attali, „Le Journal du Dimanche”

„Czysta radość.” Pierre Vavasseur, „Le Parisien”

„Zachwycająca komedia, w której tematy homorodzicielstwa, imigracji i ojcostwa tworzą wybuchową chińską układankę.” Mehdi Omaïs, „Metro”
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum