kpb

Baranki w pieluchach - Najlepsze najgorsze wakacje (seans o 10.45)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

10 października - pełna słońca i młodzieńczej energii komedia twórców Spadkobierców i Małej miss, wspaniała odtrutka na jesienną aurę :-)

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 10 października 2013, godz. 10.45

NAJLEPSZE NAJGORSZE WAKACJE | THE WAY WAY BACK
reż. Nat Faxon, Jim Rash, USA 2013, 103’

Pokazywana w konkursie głównym festiwalu filmowego Sundance 2013 komedia nagrodzonych Oscarem scenarzystów Spadkobierców oraz producentów Juno i Małej Miss.

Nieśmiały i zamknięty w sobie nastolatek Duncan (Liam James) jedzie na pierwsze rodzinne wakacje z Trentem (Steve Carell) - nowym partnerem swojej mamy (Toni Collette). Zapowiada się najgorsze lato w jego życiu. Z rozpaczy wyciąga go nowo poznany Owen (Sam Rockwell), kierownik parku wodnego, któremu czasem brak rozsądku, ale na pewno nie optymizmu. Owen uczyni Duncana „królem aquaparku“ i sprawi, że będą to jego najlepsze wakacje.

W rolach głównych zobaczymy między innymi Steve’a Carella (Kocha, lubi, szanuje, 40-letni prawiczek), Toni Collette (Mała miss, Godziny, Hitchcock), Allison Janney (Służące, Juno, Prezydencki poker) i Sama Rockwella (Moon, 7 psychopatów).

„Pokochacie każdą minutę tego filmu” Peter Travers, „Rolling Stone”
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum