kpb

Seans przedpremierowy 18 spotkań przy stole w ramach festiwalu kulinarnego Najedzeni Fest!

SEANS PRZEDPREMIEROWY w ramach festiwalu kulinarnego NAJEDZENI FEST!
sobota, 22 czerwca 2013, godz. 14.15


Podczas festiwalu kulinarnego NAJEDZENI FEST!, który odbędzie się w niedzielę, 23 czerwca w Forum Przestrzenie zostaną pokazane krakowianom najciekawsze inicjatywy kulinarne, w tym restauracje i bary, warte uwagi sklepy internetowe, kucharze prowadzący warsztaty gotowania, blogerzy, amatorzy i smakowite wydawnictwa. W ramach filmowych smakowitości Kino Pod Baranami przygotowało film 18 spotkań przy stole. Zostanie on zaprezentowany w przeddzień festiwalu.Więcej o festiwalu:
najedzenifest.blogspot.com // facebook.com/NajedzeniFest


BILETY:
18 zł
(normalny) | 14 zł (ulgowy) | 12 zł (seniorzy)

Na hasło "Najedzeni Fest!" - bilety dla pierwszych 15 osób w cenie 10 zł!


18 SPOTKAŃ PRZY STOLE | 18 COMIDAS
reż. Jorge Coral, Hiszpania 2010, 107’ - premiera: 28 czerwca

Uliczny muzyk usiłujący odzyskać straconą miłość, dwóch skacowanych przyjaciół przy śniadaniu, aktor gotujący dla ukochanej, która nigdy nie przychodzi, dwóch kochanków ukrywających się przed światem, kucharka marząca o karierze piosenkarki, zagubiony Macedończyk, starsi państwo jedzący w milczeniu...

Jeden dzień, 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji i 6 historii starych i nowych miłości: tych szczęśliwych, tych, którym nie daje się szansy oraz tych, które już wyga­sły. Układanka z uczuć wielu różnych postaci, które łączy jeden cel: szczęście.

18 spotkań przy stole to kulinarna podróż po hiszpańskiej Galicii, krainie owo­ców morza i folkowej muzyki o celtyckich korzeniach. Zrealizowany na ulicach i we wnętrzach magicznego Santiago de Compostela z plejadą hiszpańskich aktorów, łączy w jedną kilka historii o życiu, miłości i... jedzeniu.

Bookmark and Share

archiwum