kpb

Dzień Dziecka z tajemnicą w tle


DZIEŃ DZIECKA Z TAJEMNICĄ W TLE
2 czerwca 2013*, godz. 11.00 - 13.00Z okazji święta wszystkich dzieci, Kino Pod Baranami wraz z Famigą zapraszają na specjalne wydanie Baranków Dzieciom (niedzielne poranki filmowe dla najmłodszych widzów) - spotkanie pod hasłem: Dzień Dziecka z tajemnicą w tle.

Rozpoczniemy go o godzinie 11.00 pokazem filmu animowanego o przygodach zwierzęcych detektywów, hipopotama i łasiczki. HIP HIP & HURRA to seria bajek wyprodukowanych przez warszawskie Studio Miniatur Filmowych, która obok wartości rozrywkowych (prawdziwie komediowa parodia poważnych seriali detektywistycznych) ma charakter edukacyjny i przybliża dzieciom świat przyrody, zachęca do jej obserwowania i zadawania pytań.

Po seansie wszystkie dzieciaki - małe i duże - zapraszamy do wspólnej zabawy z Famigą. Będziemy odkrywać tajemnice (także kinowe!) i rozwiązywać łamigłówki.
Gwarantujemy upominek dla każdego dziecka i mnóstwo spontanicznej radości.


*1 czerwca o godz. 11.00, w ramach specjalnej odsłony cyklu - BARANKI FOR KIDS - zapraszamy na Dzień Dziecka z tajemnicą w tle dla dzieci anglojęzycznych. 


Bilety: TYLKO 13 zł

Rezerwacje możliwe: w kasie Kina, mailowo (kasa@kinopodbaranami.pl), telefonicznie (12 423 07 68) lub przez Gadu-Gadu (GG 1: 5911809, GG 2: 41836732)
UWAGA! Odbiór rezerwacji do 30 maja włącznie. Potem rezerwacje zostaną automatycznie zwolnione. W razie problemów prosimy o kontakt: ola@kinopodbaranami.plPROGRAM SPOTKANIA:

BARANKI DZIECIOM:
POKAZ FILMÓW ANIMOWANYCH 
- czas trwania ok. 40’

HIP HIP & HURRA
reż. Elżbieta Wąsik, Polska 2010-2011

Para detektywów - hipopotam Hip Hip oraz łasiczka Hurra, rozwiązują zagadkowe wydarzenie, które miało miejsce w ich miasteczku. Hip Hip i Hurra zastanawiają się więc, czy wiatr może wiać na życzenie, dlaczego "zniknęły" bociany, gdzie rosną perły i czy rośliny coś jedzą - a rozwiązania zagadek dostarczają dzieciom wiadomości na ten temat. Hip-hip i Hurra to duet niepokonany, który rozwikła nawet najbardziej zagadkową zagadkę!


FAMIGA:
ZABAWY DETEKTYWISTYCZNE - czas trwania ok. 40’

FAMIGA - Miejsce dla Rodziny i Przyjaciół
 


Nietuzinkowe centrum rodzinne, kawiarnia i niszowa księgarnia w jednym. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć dla najmłodszych, kształtowaniu animatorów oraz w organizacji urodzin dla dzieci i imprez plenerowych dla całej rodziny.

Famiga
ul. Lea 179
ul .Starowiślna 55/4
www.famiga.pl

NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA PREZENT!ORGANIZATORZY:
Kino Pod Baranami
Famiga
Bookmark and Share

archiwum