kpb

Seans premierowy z udziałem reżysera - Fuck For Forest

SEANS PREMIEROWY
środa, 21 listopada 2012, godz. 21.00


W środę, 21 listopada, w Kinie Pod Baranami odbędzie się krakowska premiera filmu Fuck For Forest z udziałem reżysera, Michała Marczaka. Pokaz rozpocznie się o godzinie 21.00.


BILETY:
18 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)
12 zł (senior)


FUCK FOR FOREST | FUCK FOR FOREST
reż. Michał Marczak, Polska/Niemcy 2012, 85’

Nagroda główna w konkursie filmów dokumentalnych na Warszawskim Festiwalu Filmowym 2012

Młody Norweg Danny opuszcza swoją zamożną, konserwatywną rodzinę, aby rozpocząć nowe życie w największej metropolii wolności, Berlinie. Tam spotyka ludzi z grupy "Fuck For Forest", którzy gromadzą pieniądze na ratowanie przyrody, sprzedając amatorskie porno w Internecie. Wszystkie filmy są własnej produkcji. Lider grupy Tommy wraz z partnerkami Leoną i Natty stworzyli organizację z nadzieją uratowania choćby małej części amazońskiej dżungli. Jednocześnie głęboko wierzą w to, że wyzwolą świat z seksualnych zahamowań.

Danny jest zachwycony: wolny seks w komunie, szczytny cel ratowania świata i wolność od burżuazyjnych wartości. Dzięki entuzjastom z całego świata "Fuck For Forest" udaje się zebrać olbrzymie fundusze. Grupa wybiera się do Amazonii, aby kupić ziemię i oddać ją Indianom za darmo. Wspólna podróż w głąb Amazonii nie jest jednak wolna od konfliktów. Ideowy i praktyczny sens przedsięwzięcia staje pod znakiem zapytania w zetknięciu z rzeczywistością Amazonii.

Fuck For Forest to najnowszy film Michała Marczaka - laureata Nagrody Magicznej Godziny za Koniec Rosji na 7. PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL, nagrodzony w konkursie filmów dokumentalnych na 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym.


Bookmark and Share

archiwum